Yves Rocher Kadın Parfümleri

YVES ROCHER KADIN PARFÜMLERİ

Parfüm tutkusu bambaşka değil mi?

Parfüm denilince burnunuzun kokuya acıkmış olduğunu hissediyorum! Evet evet yanılmıyorum. Sizin de bildiğiniz üzere insanlar kendilerini özel hissetmek, temiz hissetmek için her zaman uğraşır. Kimi saçını boyatır, kimi ise estetik yaptırarak kendini nasıl mutlu hissediyorsa o şekilde yaşar. Hepimizin hayatında yaptığı küçük değişiklikler vardır.

Bununla birlikte bir de, günlük yaşantımızda kendimizi daha iyi hissetmek için burnumuza güzel geldiğini düşündüğümüz, içinde kendimizi daha özgüvenli hissettiğimiz kokulara ihtiyaç duyuyoruz. Elbette kadın parfümleri denilince binbir çeşit seçenek çıkıyor karşımıza, ve hangi kokuyu alacağımız konusunda kafamızda bir o kadar soru işaretleri. Dürüst olalım, gün içerisinde bulunduğumuz alanlar genellikle kapalı oluyor ve bu durumda üzerimizde sıkıcı kokular oluşabiliyor. Ayağa kalkınca şöyle güzel bir parfüm kokusunu ardımızda bırakmanın keyfi bambaşka elbette. Birçok mağazada fazlaca çeşit parfüm seçenekleri bulunuyor. Fakat benim seçimim her zaman tam olarak doğal üretimli ürünleri tercih etmekten yana oluyor. Her yerde kolay kolay bulamadığım o tatlı parfümleri Yves Rocher’de buluyorum. Zira her parfüm her insanın vücudunda aynı durmuyor.

Genellikle biz kadınlar, parfüm almak istediğimizde önce internet sitelerinden parfümlere bakınıp, sonra altında yazan yorumları dikkate alıyoruz. Fakat sonrasında mağazaya gitmeye üşendiğimiz için parfüm alma kısmı çoğu zaman erteleniyor. Dolayısı ile parfümü kullanan birilerinin yorumlarına daha çok ihtiyacımız oluyor. Bu nedenle ben de size bir öneri hazırlamak istedim.

Yves Rocher’nin ürünlerini deneyimlediğim için kendime en çok Comme une Evidence’ı yakıştırıyorum. Kalıcı olması bir yana, etkileyici kokusuyla dışarıdan aldığım olumlu tepkiler oldukça fazla. Parfüm seçimlerinizde kesinlikle alışılmış kokuları tercih etmemenizde, kendinize özgün ürünlere yönelmenizde fayda var. Parfümün teninize olan uyumu, ve en önemlisi olan kendinizi nasıl hissettirdiği ile olan uyumunu da göz önünde bulundurmalısınız. Bu ve buna benzer birçok koyuyu Yves Rocher’de test edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.