Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

YENGEÇ BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yayın Tarihi05 Temmuz 2016 | EĞİTİM

Yengeç burcu kadınları ile astroloji serimize devam ediyoruz ve tabii ki bu hafta karşımızda yengeç burcu kadınının özellikleri çıkıyor. Yengeç burcu kadınına dair merak ettiğiniz herşeye kısa ve öz olarak değinmeyi elbette ki unutmadık.

Yengeç burcu kadınları genellikle yuvarlak yüz hatlarına sahip olurlar ve bilhassa güldükleri zaman oldukça samimiyet barındıran bir bakışa sahip olurlar. Modayı takip etmemelerine karşın kendilerine has, güzel görünen bir tarz yaratmayı başarmış olan yengeç burcu kadınları, bu sayede diğerlerinden ayrılmakta hiç zorluk çekmezler.

Yengeç burcuna dahil olan kadınların en dikkat çekici yanları, hoş ve nazik bir mizaca sahip olmalarıdır. Bu güzel mizaçlarına bir de ev hayatına düşkün olmalarını ekleyince, en ideal eş adayları arasında yer aldıklarını da unutmamak gerekiyor. Samimi ve sıcak davranışları seven, soğuk davranmayı sevmeyen yengeç kadınları, yalan söylemekten kaçınırlar ve genellikle iyi niyetli olarak size yaklaşırlar.

Duygusal olduğunu söyleyebileceğimiz bu burcun kadınları, mantıktan ziyade hisleri ile hareket ederler ve bu nedenle eğlenceyi sevdikleri kadar heyecanı ve duygusallığı, romantizmi de çok severler. Ancak zaman zaman çok geleneksel olabilen yapıları nedeniyle hayatının gidişatının bir anda başka bir yöne gitmesinden genellikle rahatsız olabilirler.

Onların bu duygusallığı ise maalesef biraz kolayca kırılabilmelerine neden oluyor. Sizi üzmemek için elinden geleni yapan yengeç burcu kadınlarına yanlış davranırsanız, çok kolay bir şekilde size kırılabildiğini göreceksiniz. Ancak onu anlayıp ona göre hareket ettiğiniz zaman sizin için maddi manevi tüm imkanlarını kullandığını ve sizi mutlu etmeye çalıştığını da görebilirsiniz.

Kendinden bahsetmekten pek hoşlanmasa da başka insanlardan konuşmayı seven yengeç burcu kadınları, zaman zaman dedikoducu olarak adlandırılabilirler ancak bu dedikodular genellikle tahammül edilebilir düzeyde olur ve bunları insanların arkasından iş çevirmek için değil, ilgilerini çekip onları eğlendirdiği için kullanırlar.

Sadık bir sevgili ve eş olan yengeç burcu kadınları, bazı erkekleri aşırı kıskançlık ile bunaltma potansiyeline sahipler. Zira sürekli olarak sevildiklerini duymak isterler ve uzun vadeli, sadakat dolu ilişkileri tercih ederler. Ancak sizden soğumaya başladığında onu tekrar geri döndürmek de mümkün olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.