Yay Burcu Kadınının Özellikleri

YAY BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yayın Tarihi16 Ağustos 2016 | EĞİTİM

Yay burcu kadınları ile burçlar serimize devam ediyoruz ve sizler için onların en dikkat çekici yanlarını, biraz da onlara yaklaşırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair bilgilerimizi aktardık. Yay burcu kadınının özellikleri ile hemen devam edelim.

Yay burcu kadınlarının gözleri genellikle büyük ve birbirinden ayrı bir şekildedir. Yüzlerindeki ifadenin ise genellikle samimiyet ve küçük gülümsemeler barındırması, onları dışarıdan oldukça sempatik bir şekilde gösterir. Giyim kuşam konusunda modadan uzak olan ve nasıl rahat ediyorsa o şekilde giyinen yay kadınları, bu konuda sık sık spor kıyafetleri tercih ederek kendilerini kasıntı kıyafetlerin rahatsızlığından uzak tutmaya çalışırlar.

Genellikle esprili, kültürlü ve ortam ısıtıcı bir karaktere sahip olmaları sayesinde onlarla birlikteyken kesinlikle güzel vakit geçireceğiniz söylenebilir. Çevrelerindeki insanlara neşe saçmayı başaran yay kadınları, akıllarını kullanarak grupların liderliğine soyunabilirler ve bu yüzden arkadaş çevrelerinde öne çıkmayı başarırlar. Fakat çok fazla konuya meraklı olmaları sebebiyle her konuda azar azar bilgiye sahip olabilir, yoğun bilgi ihtiyacı olan alanlarda ise maalesef başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirler.

Her ne kadar neşeli olsa da yay kadınları çabuk heveslenen ve çabuk sıkılan insanlar oldukları için, onların ilgisini tek bir noktada toplamak zordur ve neşelerinin bir anda hayal kırıklığına döndüğüne şahit olunabilmektedir. Bilhassa bulunduğu ortamın huzursuzluğu mevcutsa bu durum onu çok rahatsız eder ve o ortamdan çıkabilmek için elinden geleni yapar.

İlgi çekici şeylere zaafı olan yay kadınları, bu nedenle kendilerini hiç beklemedikleri yerlerde, seyahatlerde veya durumlar içerisinde bulabilirler. Her ne kadar paraya çok fazla değer vermeseler de, onu kazanmadan isteklerine ulaşamayacaklarının da farkındadırlar. Ancak gelen paranın harcanması da o kadar kolay olduğundan onları para meraklısı olarak nitelendirmek uygun olmayacaktır.

Onunla birlikte olmak isteyen kişiler, yer yer iltifat etmeleri gerektiğini unutmasınlar. Aşık olduğunda sevdiğine çok düşkün olan yay mensubu kadınlar, fazla kıskançlığa ise gelemezler ve bu nedenle onları çok kısıtlamaktan kaçınmalısınız. Yayın dürüstlüğü onlara da vurmuştur ve bu nedenle ilişkiniz sırasında fazla dürüst olmasının ceremesini bile çekebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.