Yatakta Seksi Görünmek İçin Ne Yapmalı

YATAKTA SEKSİ GÖRÜNMEK İÇİN NE YAPMALI?

Yayın Tarihi12 Mart 2018 | EVLİLİK

Pek çokları seksi olmanın doğuştan gelen bir özellik, hatta bir yetenek olduğunu düşünür ancak aslında bu tam olarak doğru değil. Evet, yetenek ve güzellik, duruş, hatta bakışlar ve konuşma bile seksi olup olmadığınız konusunda bir kriter olarak kabul edilmektedir ancak vasat bir güzelliğe sahip pek çok kadının dünyanın en seksi kadınları arasında yer alabilmesi, bunun tam olarak güzelliğe paralel olmadığının da bir işareti. Bilhassa eşine güzel görünmek ve yatakta seksi görünmek için ne yapmalı sorusunu kendine soran kadınlar için bazı temel bilgileri bir araya getirdik.

Seksi görünmenin en büyük kurallarından birisi doğru parfümü kullanmaktır. Parfüm ile görünümün ne alakası var demeyin çünkü insanın koku duyusu, onun tüm algılarını değiştirir ve aslında görme duyularımız beynimizle yakın ilişki içerisindedir. Kokunuzla bırakacağınız etkili bir iz, aslında eşinizin de sizi olduğunuzdan çok farklı algılamasını sağlayacaktır. Bu nedenle farklı parfümler denemeli, onun bu parfümlere nasıl tepkiler verdiğini gözden geçirmeli, bir tanesinde karar kılmalısınız.

Elbette iç çamaşırı seçimi de bu konuda büyük bir önem kazanıyor. Bilhassa dantelli iç çamaşırlarının erkekler tarafından çok çekici bulundukları biliniyor. Ancak babaanne sütyeni dediğimiz tarzda beyaz ve çok klasik dantelli ürünleri değil, daha çekici duran siyah ve kırmızı dantelli iç çamaşırlarını tercih edebilirsiniz. Dantelin tarzı da bu konuda belirleyicidir. Tahrik edecek kadar transparan olan ancak tam olarak herşeyi de göstermeyen bir dantelli iç çamaşırı, seksi görünmenizin anahtarı olabilir.

Jartiyer kullanmak da kadınların seksapelitesini ciddi anlamda arttırmaktadır ancak özellikle çok sıkı bir vücudu olmayanların jartiyere çok meyil etmemeleri gerekiyor. Zira jartiyerin vücut tipine göre duruşu değişmektedir. Bu nedenle sadece dantelli iç çamaşırları ile yetinmek isteyebilirsiniz.

Pek çok erkek kadınların ellerinden ve ayaklarından etkilenir. Dolayısıyla tırnaklarınızın ve ellerinizin her zaman bakımlı olması, ayrıca kırmızı oje kullanmanız, yataktaki seksiliğinize ciddi bir pay katabilir. Özellikle medyadan kaynaklanan kırmızı oje seksidir algısı, erkeklerin beyinlerinde yer etmiştir ve siz de bu algıyı avantajınıza kullanabilirsiniz.

Gözler de seksilikte büyük pay sahibidirler. Bilhassa gözleri küçük olanlar doğru bir göz makyajı ile onları daha büyük gösterebilir, böylece bakışlarının daha delici olmasını sağlayabilirler. Unutmayın, yatakta seksi olmanın yarısı kendinize dair özgüveninizden gelir ve bu özgüveni de gözlerle karşı tarafa gösterebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.