Sorunlu Erkek Nasıl Anlaşılır

SORUNLU ERKEK NASIL ANLAŞILIR?

Yayın Tarihi20 Ağustos 2017 | EVLİLİK

Pek çok kadın, karşısında sorunlu bir erkek gördüğü zaman, biraz da anaç bir duyguyla o erkeği bu problemden uzaklaştırabileceğini düşünür ve kendi elleriyle bir mucize yaratma peşine düşer. Halbuki ilişkilerin amacı sizin birisini şekillendirmeniz değildir ve buna ihtiyaç duyuyorsanız zaten yanlış kişi ile birliktesiniz demektir. Haliyle sorunlu erkek nasıl anlaşılır sorusuna bir cevap bulduğumuzda, kimlerden uzak durmanız gerektiğini biliyor olacaksınız.

Eğer bir erkek, kendine dair her şeyi abartıyor ve müthiş bir insan olduğu izlenimini bırakmak için kendi hikayesini bol bol süsleyerek anlatıyorsa, muhtemelen kendine dair problemleri mevcuttur ve daha farklı görünebilmek için mübalağa etmektedir. Zira bu tip vakalarda genelde yalanlar da kişiliğe eşlik eder ve bu yalanları bir süre sonra farketmeniz de mümkün olacaktır.

Bazı erkekler ise ilişkinin en başından itibaren hemen evlenme moduna girerler ancak sizi henüz yeterince tanımayan bir erkeğin evlilik hayalleri kurmaya başlaması kadar saçma bir şey olamaz. Bu tip erkekler genellikle ilişkiyi çok hızlı bir şekilde tüketirler ve yapılacak her şey yapıldıktan, konuşulacak her şey konuşulduktan sonra yeni hedeflere doğru yol alırlar. Erkeğin hiç evlenmek istememesi tabii ki iyi değil ancak aşırı evlilik düşkünü olması da bazı problemlerin işareti.

Eğer sevgiliniz olan erkek, arada bir ortadan kayboluyorsa ve ulaşılamaz hale geliyorsa, sonra da çıkıp buna dair bir bahane uyduruyorsa, muhtemelen çok ciddi problemleri vardır. Zira bu süreçte içine kapanıyor olabilir, başka bir yerde başka birisiyle bir şeyler yapıyor olabilir yahut sadece sizi görmemek için bahaneler uyduruyor olabilir. Dolayısıyla bu sorunlu tiplerden de uzak kalmalısınız.

Hayatıyla barışık olmayan insanların ne kadar sorunlu olduklarını hepimiz biliyoruz. Zira bazı insanlar hayattan her zaman bir şeyler almaları gerektiğini düşünürler ve bunu bazen bir intikam meselesi haline getirirler. Bu durum onların çevreye karşı nezaketsiz ve özensiz davranmalarına da sebep olur. Bu kadar çok kompleksi olan ve hayatla barışık olmayan birisinin size değer vermesi de imkansızdır.

Hepimiz her kurala sıkı sıkıya bağlı değiliz ancak hayatta hiç bir kurala uymayan, her şeyi esneten bir erkek de güvenilmez olacaktır. Zira kendi ahlaki görüşlerini bile oluşturmaktan aciz olan bu bireylerin kendi sınırlarını devamlı esnetmeleri, güvensizlik yaratmalarına neden olacaktır. Bu tip kuralsız, prensip yoksunu insanlardan uzak durmayı da unutmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.