Sevgilimle Evde Ne Yapabilirim

SEVGİLİMLE EVDE NE YAPABİLİRİM?

Yayın Tarihi13 Ekim 2016 | EVLİLİK

Sevgiliyle dolaşmak, gezmek, yemek yemek, mekanları dolaşmak ve doğanın tadını çıkarmak çok güzel bir şey. Fakat maalesef bazen ekonomik sıkıntılar, bazen de kötü hava gibi sebeplerden dolayı kendimizi eve kapanmak zorunda bulabiliyoruz. Sevgilimle evde ne yapabilirim sorusu da bu noktada önem kazanıyor çünkü her zaman aynı şeyleri yapmak çiftleri bir süre sonra biraz bayabiliyor. Film izlemek, müzik dinlemek ve diğer yapabileceğiniz aktivitelere ek olarak bir kaç öneriyi bu nedenle bir araya getirdik.

Biz kadınlar erkeklerin oyun tutkusunu anlamakta biraz zorlanıyoruz ancak işin içine girdiğinizde aslında bunun o kadar da sıkıcı bir şey olmadığını, hatta iki kişinin aynı anda oynayabildiği oyunların ikinizi birden bir hayli eğlendireceğini görebilirsiniz. Bu nedenle önyargınızı yıkın ve konsol oyunlarını birlikte oynamak için çaba gösterin. Dövüş oyunları gibi oyunlar yahut futbol, basketbol oyunları ikinizin de ilgisini çekmek için yeterli olacaklardır.

Evde olmanız illa ki oturmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Evin farklı köşelerinde fotoğraf denemeleri yapın, sizin için gelecekte anlam ifade edecek pozlar yakalayın ve daha sonra bunları bastırmaya çalışın. Pek çok efekt uygulamasıyla fotoğraflarınızın çok daha güzel görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Spor yapmak illa ki dışarıda olmayı gerektirmiyor. İnternetten bulduğunuz egzersiz ve spor hareketlerini tekrar ederek evde de spor yapabilir, güzel ve gaz bir müziği arkaplana koyarak sporu size enerji verecek bir hale de getirebilirsiniz. Eğer evinizde bir kaç spor ekipmanı ve aleti bulunuyorsa bu iş sizin için daha da kolay olacaktır. Para harcamak istemeyenler dışarı çıkıp güzel bir yürüyüş ve koşu yapıp eve tekrar geri de dönebilirler.

Ev dekorasyonunu sevenler sadece biraz boya ve alçı ile neler yapabileceklerini hayal edeceklerdir. Bunun yanında evin eşya düzenini de biraz değiştirebilir, hatta odaları bile taşıyabilirsiniz. İki kişi bir araya geldiği zaman ortaya çıkacak fikirlerin ucu bucağı yok!

YouTube üzerinden pek çok şarkının vokaller olmayan backing track adlı versiyonlarını bulabilirsiniz. Bunları kullanarak evinizde karaoke de yapabilir, birlikte komşuların başını ağrıtabilirsiniz. Karaoke günümüzde biraz popülerlikten düşmüş olsa da hala eğlenceli bir etkinlik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.