Sevgilimle Evde Başbaşa Ne Yapabiliriz

SEVGİLİMLE EVDE BAŞBAŞA NE YAPABİLİRİZ?

Yayın Tarihi26 Mart 2018 | EVLİLİK

Sevgilimizle dışarıda güzel bir vakit geçirmeyi hepimiz seviyoruz ancak maalesef bazen maddi koşullar bazen de kötü hava koşulları gibi sebeplerden dolayı bazı günlerde evde kalmak da gerekebiliyor. Ancak genelde dışarıda kendilerini oyalayacak şeyler bulan çiftler, eve tıkıldıkları zaman yapacak bir şey bulamayabiliyorlar. Dolayısıyla sevgilimle evde başbaşa ne yapabiliriz diyenler için bir kaç temel maddeyi bir araya getirdik.

Evde genellikle televizyon izlemek ve sohbet etmek gibi sıradan aktiviteler oldukça makuller ancak arka arkaya bir kaç defa bunu yaptığınızda artık yeni bir şeyler arayacağınız da kesin. Dolayısıyla ilk defa evde kaldığınızda bu şekilde geçiştirebilirsiniz ancak sık sık evde buluşmanız gerekiyorsa daha farklı alternatiflere göz atmakta fayda var.

Biz kadınlar genelde erkekler kadar bilgisayar ve konsol oyunlarına aşina değiliz ve bunu biraz çocukça buluyoruz. Ancak çiftlerin de beraber oynayabilecekleri pek çok oyun var ve bu oyunların ikinize çok güzel vakit geçirtecekleri kesin. Bu nedenle güzel bir dövüş oyunu açın ve karşılıklı olarak kapışmaya başlayın. Futbol seven kadınlar ise futbol oyunlarını sevgilileri ile birlikte oynayabilirler.

Birlikte yemek yapmak kadın ve erkeklerin yakınlaşmasına genelde yardımcı oluyor ve kendinizi de geliştirmenize imkan tanıyor. Partnerinize biraz yemek yapmayı öğretmek istiyorsanız yahut onun yaptığı yemekleri yemek istiyorsanız birlikte mutfağa girin ve hazırladığınız yemekleri de bir piknik gibi yerde yiyin. Böylece dışarı çıkmasanız bile eğlenceli bir vakit geçireceğiniz kesin. Arkaplanda biraz müzik açarak bu deneyimi daha keyifli hale de getirebilirsiniz.

Eğer fotoğraf çekmeyi seven bir çiftseniz bunun için evden daha güzel bir fırsat yok. Tek yapmanız gereken biraz saçmalamak ve sıradışı pozlar yaratmak. Evin kaliteli ve ilginç fotoğraflar çekmek için ne kadar müsait bir yer olduğunu bir kaç pozdan sonra siz de anlayacaksınız.

Sıradan oyunları sevmeyenler ise masaüstü oyunları tercih edebilir, böylece oldukça eğlenceli anlar geçirebilirler. Piyasada pek çok çift kişilik oyun bulunuyor ve en kötü ihtimalle satranç, dama, tavla gibi oyunlara göz atabilir, yahut iskambil oyunları ile vakit geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.