Sevgilimin Niyetini Nasıl Anlarım

SEVGİLİMİN NİYETİNİ NASIL ANLARIM?

Bir ilişki süresince karşımızdaki erkeğin davranışlarını bazen garipseyebiliyoruz ve bu nedenle onun niyetinin tam olarak ne olduğunu anlamakta zorlanabiliyoruz. Uzun vadeli ve tercihen evlilikle sonlanacak bir ilişki beklentisi içindeysek sevgilimizin de bizimle aynı düşünceye sahip olması tabii ki önem kazanıyor. Dolayısıyla sevgilimin niyetini nasıl anlarım, sevgilimin niyeti evlenmek mi gibi soruların cevabını da doğru bir şekilde verebilmek gerekiyor. Sizler için dikkat edilmesi gereken bazı temel davranışlara değinmeye karar verdik.

Erkekler normalde başka insanların hedefleri, hayatları ve beklentileri konusunda kadınlar kadar meraklı değillerdir ve genellikle kişilerin iç hayatları ile pek ilgilenmezler. Dolayısıyla erkek arkadaşınız sizin hedeflerinizi, gelecekte kendinizi nerede gördüğünüzü ve hayallerinizi merak ediyorsa, muhtemelen sizi kendi kafasındaki gelecek içerisinde bir yerlere oturtabilmek için mücadele ediyordur. Dolayısıyla sizinle sıradan sohbetlerin yanında bu tip konulara giren bir erkek, evlilik düşüncesinde olabilir.

Ciddi bir ilişki düşünmeyen erkekler sevgililerini pek yakın arkadaş çevresine sokmazlar ve ilişkiyi biraz daha bireysel tutarlar. Ancak kendinizi bir anda onun tüm arkadaşlarıyla tanışmış ve çevresine dahil olmuş şekilde bulduysanız, bunun iyi bir haber olduğu söylenebilir. Bu durum sizi kalıcı çevresine dahil etmek istediği konusunda ciddi bir işarettir.

Tabii ki zor günlerinizde yanınızda olması da onun size verdiği değer konusunda bir işaret veriyor. Hasta olduğunuzda işten izin alıp yanınıza geliyorsa, sizinle önemli konularda görüşmek için kendi işlerini erteliyorsa ve ilk fırsatta yanınıza geliyorsa, muhtemelen sizi hayatına daha fazla dahil etmenin ve sizi memnun etmenin yollarını arıyordur.

Erkekler pek dışarıdan yardım almayı seven varlıklar değillerdir ve genelde her işi kendi başlarına halletmekten hoşlanırlar. Dolayısıyla sizin yardımınızı isteyen bir erkek artık sizin desteğinizi benimsemiş demektir ve bu durum sizin onun hayatında önemli bir yer edindiğiniz anlamına gelmektedir. Pek çok erkek sıradan ilişkilerinde partneri ile bu kadar yakınlık kurmaz ve kendine ait kişisel bir alan bırakır.

Eğer sizin söylediklerinizi dikkatle dinliyor, aylar önce belirttiğiniz şeyleri bile aklında tutabiliyor ve sizi şaşırtıyorsa, sizin onun hayatında önemli bir yeriniz var demektir. Çünkü erkekler bazen bizi dinliyormuş gibi yapıp aslında sadece geçiştirmekle meşgul de olabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.