Sevgilimi Nasıl Etkilerim

SEVGİLİMİ NASIL ETKİLERİM?

Biz kadınlar erkekleri etkileme konusunda maalesef onların bizi etkileme kabiliyetlerine göre biraz daha zayıf durumdayız. Zira onlar türlü maymunluklar ile bizi etkilemek için çaba gösteriyorlar ve bundan biraz da keyif aldığımız için biz onları etkilemek için pek bir çaba göstermiyoruz. Fakat erkekler ilişkinin başlarında kadınları etkilemek için çaba gösterirken ilerleyen zamanlarda bu çabalarını oldukça azaltırlar ve sen çok değiştin suçlamaları ile karşı karşıya gelirler. Kadınlar ise başlarda daha ilgisizken ilişki ilerlediğinde sevgililerimizin üzerine titremeye başlarız. Dolayısıyla bu noktada sevgilimi nasıl etkilerim sorusunun cevabı da önem kazanır.

Erkekler biraz da hormonal sebeplerden dolayı genel olarak heyecan beklentisi içerisindedirler. Tehlikeli araç kullanan, futbolu takip eden, aksiyonu seven erkekler, doyuma uğraşmak için sakin ve dinginlik yerine heyecana ihtiyaç duyarlar. Ona biraz heyecan vermek için sürprizler hazırlamanız, etkinliklere davet etmeniz ve hareketli ortamlarda bulunmanız, size biraz daha bağlanmasını sağlayacaktır.

Dokunma duyusuna karşı bir hayli hassas olan erkekler, ona yapacağınız sürpriz dokunuşlardan etkileneceklerdir. Bu nedenle hasta olduğunda, morali bozuk olduğunda veya canı sıkıldığına ellerini tutun, yüzünü okşayın veya bir şekilde ona fiziksel yakınlık gösterin. Eğer işlerin çok hızlı gitmesini istemiyorsanız tabii ki dokunuşlarınızı biraz sınırlandırmayı da unutmamalısınız.

Erkeklerin bizler kadar ilgiyi sevdikleri bir gerçek fakat kadınlardan en büyük farkları zaman zaman yalnız kalmayı da bir ihtiyaç olarak hissetmeleri. Bizler biraz daha sosyal anlamda yetenekli varlıklar olarak kendimizi insanların içerisindeyken rahat hissetsek de, erkekler kendilerine ait bir vakitlerinin olmasından hoşlanabiliyor, bu vakitte rahatlama imkanı buluyorlar. Sanılanın aksine erkekleri ipin ucunu kaçırmadan rahat bırakan kadınlar onları en çok etkileyebilen kadınlar oluyorlar. Sürekli takip edip hayatı zindan edenlerse maalesef bir süre sonra bunun cezasını çekiyorlar.

İltifat etmek hem kadınlar hem de erkekler için ciddi anlamda bir etkileme eylemi diyebiliriz. Onu güzel yaptığı işlerde övdüğünüz zaman size bakışının bir anda değiştiğini görebilirsiniz. Bazı konularda takıntılı olabilen ve o konuda başarılı olmak isteyen erkekler, bu işin başkaları tarafından da kıymetinin bilindiğini öğrendiklerinde onları öven kişiye büyük bir sempati besleyebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.