Sevgilim Benimle Ciddi Düşünmüyor

SEVGİLİM BENİMLE CİDDİ DÜŞÜNMÜYOR

Yayın Tarihi20 Ocak 2018 | EVLİLİK

Erkeklerin her zaman kadınları anlamadığını düşünürüz ancak biz kadınlar da onların verdikleri sinyalleri aslında doğru bir şekilde alamıyoruz. Bazı kadınlar ciddi erkekleri bile ciddi değilmiş gibi değerlendirirlerken, ciddi olmayan erkeklerin ise ciddi bir ilişki istediklerini düşünebiliyorlar. Dolayısıyla sevgilim benimle ciddi düşünmüyor diyorsanız bu durumu daha doğru şekilde değerlendirebilmeniz için gerekli olan bir kaç ipucunu sizlere vermeye karar verdik. Böylelikle sevdiğiniz bir insandan bir hata sonucu ayrılmaktan da kurtulabilirsiniz.

Bir erkeğin sizi sosyal çevresine dahil etmesi kesin bir işaret olmasa da genellikle önemli bir işarettir. Çünkü ciddi bir ilişki istemeyen bir erkek muhtemelen sizi arkadaşları ve çevresi ile tanıştırmaktan da çekinecektir ancak bazı erkeklerin rahatlıklarından dolayı bunu yaptıklarını ve her zaman ciddi bir ilişkinin işareti olmayabileceğini de aklınızdan çıkarmamalısınız.

İlişkinin sonuna kadar devam etmesini isteyen erkekler sizi tanımak için çaba gösterirler ve bu nedenle gelecek planlarınızı, kariyerinizi, hayatınızın devamında ne yapacağınızı ve bunun yanında sevdiğiniz-sevmediğinzi her şeyi öğrenmek için mücadele ederler. Onu çok soru soruyorsun diyerek terslemek yerine neden hakkınızdaki bütün bilgileri edinme çabası içinde olduğunu bir değerlendirin çünkü gelecek planlarına sizi katmaya çalışıyor olabilir.

Sizi umursayan ve sağlığınızı da önemseyen bir erkek her fırsatta zor anlarınızda yanınızda olabilmek için mücadele edecektir. Dolayısıyla her kötü anınızda işinden gücünden olup sizi görmeye gelen bir erkeğin kıymetini bilmelisiniz. Çünkü bu hareketi ciddi bir ilişki düşünmeyen erkekler pek yapmazlar ve dolayısıyla ciddi bir işaret olduğu söylenebilir.

Erkekler açıklama yapmayı seven varlıklar değillerdir ve biraz kafalarına göre takılmayı severler. Ancak ne yaptığını ona sorduğunuzda size uzun uzun açıklama yapıyorsa muhtemelen sizi elinden kaçırmamak ve aklınızda bir şüphe bırakmamak için mücadele ediyordur. Ancak aldatan erkeklerin de zaman zaman böylesi detaylı açıklamalara giriştikleri bilinmeli.

Erkeklerin aklında genelde bin tane şey dolaşır ve bu nedenle sürekli devam eden bir sohbete odaklanmakta zorlanır, beş dakika önce dediğiniz şeyi çoktan unutmuş olurlar. Ancak sevgiliniz her şeyinizi gerçekten dinliyor ve bunları aklında tutuyorsa, size değer veriyordur ve bunu göstermekten çekinmiyor demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.