Sevgililer Gününde Nereye Gidilir

SEVGİLİLER GÜNÜNDE NEREYE GİDİLİR?

Yayın Tarihi24 Ocak 2014 | EVLİLİK

Sevgililer gününde nereye gidilmesi gerektiği hem kadınların hem de erkeklerin en çok düşündükleri konular arasında yer alıyor ve özellikle gün yaklaştıkça ne almalı, ne demeli, ne yemeli ve nereye gitmeli telaşı herkesi sarıyor. Pek çok kaynakta gerçekleştirdiğimiz araştırmalara göre herkes genellikle aynı şeyleri yapıyor ve aynı yerlere gidiyor. Ancak sevgililer gününün bir klişe olmaktan çıkması için yapabilecekleriniz de mevcut. Bu nedenle sizin için hiç bir tat almadan oturacağınız pahalı lüks mekanlar yerine bir kaç alternatif belirlemeye çalıştık ve böylece sevgililer gününü maddi değil ama manevi anlamda çok daha kaliteli bir şekilde geçirmeniz için yardımcı olmak istiyoruz.

Aslında nereye gidebileceğiniz biraz size biraz da sevgilinizi ne kadar iyi tanıdığınıza kalıyor diyebiliriz. Her ikinizin de yapmaktan hoşlandığı şeylerin böylesine değerli bir günü daha da eğlenceli ve duygusal hale getireceğine hiç şüphe yok. Tabii ki çiftimiz elegant mekanlarda bulunmaktan keyif alıyorsa boğaz manzaralı ya da bulunulan şehrin lüks restoranlarından bir tanesine gidilebilir, bunun yanında kayak yapmaya gitme gibi biraz daha pahalı ama eğlenceli aktiviteler gündüz için de tercih edilebilir.

Fakat herkesin kasıntı olarak tabir edilen mekanlardan hoşlanmadığı, yahut gereken aktivite bütçelerini sağlayamadığı ortada. Dolayısıyla şehrinizin yakınlarında beraber yapacağınız bir köy kahvaltısı, sahil kenarında şayet hava güzel olursa oturacağınız bir kaç bank, ufak bir vapur gezintisi, evde sevdiğiniz filmleri birlikte izleme gibi onlarca farklı seçenek de tercihler arasında yer alabilir. Bütün bunların nasıl belirleneceği ise elbette yine sizin tercihlerinize kalmış ve sizlere anlatmak istediğimiz esas nokta sevgililer gününün olabildiğince keyifli ve eğlenceli bir şekilde geçmesi için çaba göstermeniz.

Ayrıca, beraber yaptığınız bu keyifli aktiviteleri küçük sürprizler ile daha da renklendirmeniz mümkün. Hediye edeceğiniz ufak ya da büyük hediyeler, alacağınız güzel bir çiçek, vereceğiniz güzel bir haber (evlilik teklifi gibi) veya içinizden gelen samimi dilekleriniz nerede olduğunuzu aklınıza bile getirmeyecek şeyler olabilirler. Sevgililer gününü hem kendinize bir eziyet haline getirmemek, hem de günü şanına yakışır bir sevgiyle yaşamak için içinizden geldiği gibi yaşamayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.