Sevgililer Günü Sürpriz Önerileri

SEVGİLİLER GÜNÜ SÜRPRİZ ÖNERİLERİ

Yayın Tarihi11 Şubat 2016 | EVLİLİK

Sevgililer günü sürpriz önerileri ile sizlere bu sevgililer gününde eşinizi veya sevgilinizi sevindirme fırsatı sunmaya çalışacağız. Zira pek çok kadın ve erkek, daha önceki sevgililer günlerinde aklındaki fikirleri çoktan harcadığı için maalesef belli bir noktada tıkanabiliyor. Alternatif fikirleri de sizlere sunarak bu konuda yardımcı olmaya çalışalım.

Özellikle yurtdışında uygulanan en büyük sürprizlerden bir tanesi, alışveriş merkezlerinde anons yaptırmak. Her ne kadar bunun için mağaza yönetiminin rızasını almanız gerekse de, pek çok mağazanın bu konuda bir sorun yaratmayacağını, çünkü bunun biraz da halkla ilişkiler çalışması gibi olduğunu belirtmek lazım. Tek yapmanız gereken mesajınızı anonsu yapacak birime teslim etmek ve daha sonra doğru anda AVM’nin içerisinde olmak.

Bir diğer yaratıcı sürpriz ise sevgililer gününe özel bir parfüm yaratmak. Pek çok parfümcünün elinde farklı bitkilere ait esanslar yer alıyorlar ve bunu parfümcü ile birlikte kafa yorarak yeni bir esans yaratmak için kullanabilirsiniz. Çeşitli kokulardan oluşmuş ve sevgilinize uyacağını düşündüğünüz bir parfüm, onu sevindirmek için yeterli olacaktır çünkü bu işte sizin kendi emeğiniz de var.

Artık yurtdışına çıkmak eskiden olduğu kadar zor değil. Uzun zaman önce alınmış biletler sayesinde bu işi olabildiğince ekonomik bir hale de getirebiliyorsunuz. Sevgililer gününün bu sene olduğu gibi haftasonuna denk geldiği anlarda, sevgilinizi günübirlik bir seyahate bile götürebilir, onu sevindirebilirsiniz. Dünyada Türkiye’den vize istemeyen pek çok ülke var ve bunlardan bir tanesi için aldığınız uçak biletini onun çekmecesine gizlemeniz, sevindirmek için yeterli olacaktır.

Sevgililer gününün hafta içine denk geldiği zamanlarda iş güçten dolayı gündüz güzel bir pikniğe gitmek zor olabiliyor. Ancak bu sizi durdurmasın. Tek yapmanız gereken evin ortasına bir piknik örtüsü sermek ve kendi ellerinizle hazırladığınız sandviçleri ve içecekleri yerde sunmak. Hatta evde olduğunuz için arkaplandan güzel bir müzik de açabilir, geceyi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Elbette güzel olanaklar sunan bir otelde gecelik oda tutmak da tercihleriniz arasında yer alabilir. Bunun için illa ki şehir dışına çıkmak zorunda da değilsiniz. Şehir içlerinde yer alan beş yıldızlı oteller ve kongre otelleri, genellikle yeterince lüks sunarlar. Spor salonu, kapalı havuzu, jakuzisi ve diğer olanakları bulunan bir otel, günlük hayatın stresinden ikinizi de kurtaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.