Seksi ve Çekici Olmanın Yolları

SEKSİ VE ÇEKİCİ OLMANIN YOLLARI

Her zaman seksi ve çekici hissetmenin gerçek sırlarını mı arıyorsunuz? O zaman seksi hissetmek için bu 14 ipucunu değerlendirin ve farkın kendiniz görün.

Seksilik ve çekici olmak.

Bazılarımız buna sahip, bazılarımız değil.

Fakat seksapeli yüksek olan ve güzel olup seksi olmayan iki kadın arasındaki fark nedir?

Nasıl Seksi ve Çekici Hissedilir?

Eğer nasıl seksi ve çekici olacağınızı merak ediyorsanız, başlangıç için günlük hayatta uygulanabilecek bu 14 ipucunu kullanın.

Daha farkına varmadan çevrenizdeki erkekleri etkilemeye başlayacaksınız!

Kendinizi Sevin

Kültürel faktörlerden dolayı ellerimizi cinsel bölgelerimizden uzak tutmamız istenir. Fakat siz daha kendiniz hakkında seksi hissedemiyorken, başkasının bunu yapmasını nasıl bekleyebilirsiniz? Dolayısıyla önce kendinize aşık olmanız gerekli ve bu nedenle kendiniz ve vajinanız ile birlikte arada bir zaman geçirmelisiniz.

Çünkü o seksiliğinizi tanımlayan şeylerden bir tanesi. Eğer kendinize dokunmayı garip buluyor ve nasıl göründüğü konusunda endişeler taşıyorsanız, nasıl seksi hissedeceksiniz?

Güzel Kokun

İyi kokular bir kadını daima seksi gösterir. İyi kokan nemlendiriciler ve parfümler nereye giderseniz gidin arkanızda seksi varlığınızı bırakmanıza imkan tanıyacaklar. Böylece daha fazla dikkat de çekebileceksiniz.

Seksi Giyinin

Size iyi gelen ve güven veren kıyafetler giyin. Bir kişide iyi duran şey diğerinde iyi durmayabilir. Deneyin, renkleri test edin ve size iyi hissettiren kıyafetleri dolabınıza ekleyin.

Güven

Beden diliniz ve kendinize güveniniz seksi bir kadın ile ortalama bir kadın arasındaki farkı belirleyebilir. Kendine güvenli ve elegant görünün ve her zaman hareketlerinize güvenin.

Bedeninizi İyileştirin

Seksi görünen ve hisseden bir kadının en büyük yatırımı fiziksel çekiciliği olacaktır. Seksapel sadece görünümle alakalı değil ancak mükemmel bir vücuda sahip olmak işin yarısını halletmenize yardımcı olur.

İyi Yanlarınızı Öne Çıkaran Kıyafetler Giyin

Örneğin göğüsleriniz büyükse, bundan utanıp onları düz göstermeye çalışmayın. Bunları gizlemediğiniz zaman kendinize daha güvenli olacaksınız.

Kendinize Bakın

Vücudunuzun hiç bir kısmının herhangi bir anda garip hissettirmesine izin vermeyin. Buna vücut kokuları da dahil tüyler de. Her zaman güzellik salonundan çıkmış gibi görünün ve kendinize sahneye çıkacakmış gibi bakın.

Deneyim Kazanın

Fırsatınız olduğunda flört edin. Bu size seksi hissettirecektir. Karşı cins ile eğlenin ve keyifli vakit geçirin, yatakta olsanız bile.

Seksi İç Çamaşırları Giyin

Seksi iç çamaşırları kadınların daima seksi hissetmelerini sağlarlar. Başkalarının ne giydiğinizi görmelerine de gerek yok. Kendiniz içinizde ne olduğunu bildiğiniz sürece dışarıdan da seksi olduğunuzu hissedeceksiniz.

Fazla İffetli Olmayın

Daima utangaç ve saf olmanın dışa dönük olmaktan iyi olduğu size öğretilmi olabilir. Ama seksi hissedecekseniz, başka insanların cinsel ilgilerine karşı fazla iffetli ve yargılayıcı olmayın. Cinsellik konusunda açık fikirli olun ve böylece cinsel deneyimlerinizden daha fazla keyif alabilirsiniz.

Göz Kontağı

İyi görünen bir erkekle yoğun göz kontağı kurmaya gönüllü olun. Güçlü ve kaçırılmayan bir göz kontağını bir erkekle konuşurken ve flört ederken sürdürün. Böylece sadece bakışlarınızla bile güvenli ve seksi hissedebilirsiniz ve illa ki cinselliği ön planda tutmanıza gerek de yok.

Gece Kulüpleri

Sık sık partilere katılın ve çılgınca eğlenin. Neresi olursa olsun keyif almayı bilin. Karşı cinsle iyi vakit geçirme konusunda tutkulu olduğunuzda, bu sizi hiç uğraşmadan daha seksi ve istenir kılacaktır.

Seksi Olmak Kafanızda

Her şeyden öte, nasıl göründüğünüz içinizde nasıl hissettiğiniz ile alakalı. Eğer bir erkekle konuşurken güvenli ve seksi hissediyorsanız, o da sizin hakkınızda öyle hissedecektir. Bu nedenle flörtöz hareketler ve garip kıyafetlere dalmadan önce sadece seksi ve istenir birisi olduğunuza inanarak seksi hissetmeyi öğrenin.

Karşı Cinsten Gelen İlgi

Kaçamak bakışlar ve flörtöz muhabbetler karşı cinsten geldiklerinde genelde daima seksi hissettirirler. Karşı cinsle sohbet etmekten keyif alın ve size karşı gelen ilgiden utanmayın. Bunun yerine ilgilden keyif almayı öğrenin.

3 Responses to SEKSİ VE ÇEKİCİ OLMANIN YOLLARI

  1. िा्वजद diyor ki:

    Müthis

  2. Serap Yükovalı diyor ki:

    seksi görünmek için benım önce yanan kırılan kopan saçlarımı onarmam gerekıyordu. cok şükür liquid keratin serum aldım. şu an neredeyse eskı halıne yakın saçım düzeldi dıyebılırım. herkese de şiddetle tavsıye ederım.

  3. damla diyor ki:

    iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.