Salonlarınızda Sanatsal Dokunuşlara Yer Açın

SALONLARINIZDA SANATSAL DOKUNUŞLARA YER AÇIN

Yataş Grup bünyesinde mobilya tasarımı dünyasına adım atan Enza Home, başarılı ve yenilikçi çizgisiyle dekorasyon rehberliği yapıyor. Modern ve klasik yansımalarıyla her zevke hitap eden tasarımlarını ulaşılabilir bütçelerle satışa sunan Enza Home koltuk takımları bu sezon da harikalar yaratıyor.

Ev dekorasyonunu en çarpıcı kılan alanlar arasında oturma odası ilk sırada gelir. Koltuk takımları ile şekillenerek çarpıcı hale gelen oturma odası dekorasyonları için, tarzınızı yansıtmayı başaran doğru kombinasyonlar yapmalısınız. Duvar renginiz, halı ve perdeleriniz, dekoratif aksesuarlarınız ile yakaladığınız uyumu oturma odası takımları ile pekiştirilerek son derece şık yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz. Dekorasyona başlamadan önce beğendiğiniz tarzı belirlemenizde fayda var. Klasik çizgiler mi yoksa modern dokunuşlar mı sizi en çok yansıtıyor belirledikten sonra oturma odanızın ölçülerini de göz önünde bulundurarak koltuk takımları için Enza Home’un muhteşem tasarımlarına daha yakından göz atabilirsiniz.

SALONLARINIZDA SANATSAL DOKUNUŞLARA YER AÇIN - egitim

Klasik Zerafet Zengin Dokunuş

Enza Home Koltuk Takımları arasında klasik dokunuşları en iyi yansıtan modellerin başında gelen Chelsea Koltuk Takımı, oturma odanız için lüks ve modern bir görünüm yaratabilir. Kadife, vintage ve deri görünümlü kumaş yapısı, dekoratif kırlentleri ve ahşap ayak yapısı ile her zevke uyum sağlayan oturma grubu size zarafeti vadediyor. 3’lü 2’li ve tekli koltuklar ile tasarlanan model, ahşap bir yemek takımı ile kombinlendiğinde evinizde harikalar yaratabilir.

Klasik dokunuşları sevenler için Enza Home’un şüphesiz en dikkat çeken tasarımlarından bir diğeri ise Aria Koltuk Takımı. Dönemin moda rengi petrol mavisi ile asaleti yansıtan model, doğal ahşap ayakları, kuş tüyü süngerden yapılmış malzemesi, farklılık yaratan geometrik deseni ile muhteşem bir görüntü yaratıyor. Yeşil ve gümüş rengi ağırlıklı dekoratif aksesuarlarla şekillendirebileceğiniz koltuk takımları, ahşap görünümlü yemek odası takımı ile de ev dekorasyonunuzu istediğiniz konfora ve klasik bir tasarıma kavuşturmanız mümkün.

Sadelik, şıklık ve zarafeti klasik yansımalarla buluşturmayı sevenler için ise Enza Home, Elegante Koltuk Takımı’nı tasarlamış. Eşsiz koltuk takımı modelleri arasından zarif dokusuyla sıyrılmayı başaran Elegante Koltuk Takımı, iki farklı kumaş uygulaması ve el işçiliğinin yanı sıra çift katmanlı sünger uygulamasıyla da rahatına düşkün olanlar için dizayn edilmiş. Gold rengi detaylarla dekore ederek muhteşem sonuçlara ulaşabileceğiniz model, koltuk takımları arasında en iddialı olanlardan biri diğeri.

SALONLARINIZDA SANATSAL DOKUNUŞLARA YER AÇIN - egitim

Şıklığın Modern Yansımaları Enza Home’da!

Koltuk takımları ile her zevke hitap eden tasarımlar yaratan Enza Home, modern yaklaşımı ile şıklık algısını baştan yazıyor. Spor tarzda yaşam alanlarını tercih eden kişiler için yarattığı koltuk takımları ile rahatlığı zarafetle buluşturuyor. Enza Home, Netha Koltuk Takımı ile maksimum konforu modern tasarımla bir araya getirerek yalın ve şık tasarım anlayışını baştan yaratıyor. Yumuşak ve dolgun yapısı, zengin kırlent tasarımları ve yatak olabilme özelliği ile kullanışlı yapısını ise gözler önüne seriyor. Pek çok farklı renk seçeneği ile dekore edebileceğiniz bu model size rahatlığın anahtarını sunuyor.

Koltuk takımları arasında dikkat çeken bir diğer model ise Enza Home Orlanda Koltuk Takımı. Modern tarzını özgün kılan incelikli işlenmiş dikiş detayları ve zengin kırlent uygulamaları ile göz dolduruyor. Yataklı ve yataksız koltuk takımları ile  alternatif seçimler sunan Enza Home, dekorasyon arayışında yeni fikir sahibi olmak isteyenlerin öncelikli adresi oluyor.

Siz de Enza Home’un yenilikçi koltuk takımları ile tanışmak ve evinizde zarafet, şıklık ve modernliği yakalamak için Enza Home mağazalarını ya da online web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

SALONLARINIZDA SANATSAL DOKUNUŞLARA YER AÇIN - egitim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.