Romantik Olmak İstiyorum

ROMANTİK OLMAK İSTİYORUM!

Yayın Tarihi15 Aralık 2016 | EVLİLİK

Romantizm bazılarının karakterinde, ruhunda varken, bazılarında maalesef doğuştan gelmeyen bir özelliktir ve biraz sonradan kazanılması gerekir. Bazı erkekler ve kadınlar ise partnerlerini romantik olmadıkları için suçlayabiliyorlar ve bu nedenle çiftlerden bir tanesi romantik olmak istiyorum talebini kendi içinde tekrar etse de bunu yapmak zaman zaman zor olabiliyor çünkü romantizm sonradan kazanılması biraz zorlu bir özellik. Sizler için romantik öneriler hazırladık ve bunlara uyarak en azından bu dileğinizi biraz mümkün kılabilirsiniz.

Romantizminizi öne çıkarabileceğiniz en güzel şekillerden bir tanesi, güzel bir akşam yemeği hazırlamak. Bu noktada önemli olan şey aslında ne pişirdiğiniz değil, onu nasıl sunduğunuz. Güzelce giyinip kuşanabilir, sofrayı özenle hazırlayabilir, mumlar dizebilir ve dikkatinizi dağıtacak TV gibi cihazları kapatabilirsiniz. Dilerseniz arkaya koyacağınız hafif bir müzik romantizmi canlandırmak için iyi olacaktır. Gerisini partneriniz ile olan sohbetiniz belirleyecek!

Ara ara sevgiliniz veya eşinize beklenmedik sürprizler yapın. Cebine bir sevgi notu sıkıştırın, telefonuna gün içinde bir mesaj gönderin veya iş yerine bir çikolata paketi gönderin. Bu konuda olasılıklar sizin ve onun arasındaki iletişime kalıyor ve bu yüzden yaratıcılığınızı kullanmaktan da çekinmeyin. Onun sevdiği şeyler bir hayli romantik olacaklardır.

Bazı insanların temel sohbet konusu işleri ve kariyerleridir ancak bunun herkes için pek çekici olmadığını belirtelim. Eğer biraz daha ilgi çekici olmak istiyorsanız sizi heyecanlandıran iş dışı şeyler bulun ve o konulardan bahsetmeye başlayın. Çok yönlü bir karakteriniz yoksa maalesef bir süre sonra tekdüze ve romantizmden uzak bir insan olacağınız neredeyse kesin.

Partnerinizin sevdiği etkinliklere katılmak da aranızdaki ilişkinin daha sağlam olmasını sağlayacaktır. Her ne kadar normalde ilginiz olmasa da onun sevdiği şeyleri birlikte yapmayı ona teklif edin ve bir süre sonra zaten siz de aslında ne kadar eğlendiğinizi fark edeceksiniz.

Elbette romantizmin asıl anahtarı ise onu sevdiğinizi açık bir şekilde söylemek. Maalesef ülkemizde seni seviyorum sözünü söylemek oldukça zor bir şey gibi değerlendiriliyor ve özellikle erkekler bu kelimeleri kullanmaktan çekinebiliyor, utanabiliyorlar. Fakat romantik olmak istiyorsanız buna alışsanız iyi olur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.