Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri

OĞLAK BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yayın Tarihi23 Ağustos 2016 | EĞİTİM

Oğlak burcu kadınının özellikleri, burçlar serimizin yeni yazısı ve sizlere onlar hakkında merak edebileceğiniz her şeyden bahsetmeye karar verdik. Ancak burç kadınlarının özelliklerini incelerken onların yükselenlerinin de zaman zaman etkili olduğunu, bu nedenle gelecekte hazırlayacağımız yükselenler dizisini de beklemeniz gerektiğini belirtelim.

Oğlak burcu kadınları, fiziksel olarak mükemmel yapıda olmasalar ve herkesi hayran bırakacak bir güzelliğe sahip olmasalar dahi, kuvvetli ve kararlı duruşları ile karşılarındaki kişileri etkilemesini çok iyi bilirler. Bu yapıları ve sıkı duruşları, onları mankenlik gibi mesleklere de oldukça uygun hale getirir. Tabii ki tüm bunlarda biraz da karakterlerinin etkisi var.

Oğlak burcuna mensup olan kadınlar, güçlü bir karaktere sahip oldukları için bu güçleri zaman zaman onların hayatlarında kötü şeylere de sebep olur. Zira başka insanlarla yaşadıkları uyum problemleri maalesef pek çok zaman istediklerini alsalar bile sosyal çevreleri ile bozulmalarına yol açar. Bu yüzden oğlak kadınlarının yer yer mutsuz bir hayat sürmeleri mümkündür lakin aradıkları aşkı buldukları zaman bu mutsuzluk yerini sonsuza kadar sürecek bir mutluluğa bırakır.

Bu burç kadınlarının güçlü karakterleri sizi şaşırtmasın çünkü istediğini almak için bazen o karakteri baskılayabilir ve size çok sevimli, narin bir insan gibi gelebilir. Onu daha fazla tanıdığınızda ise aslında her istediğini koparmasını bilen, inatçı ve hırslı bir kadınla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu bakımdan oğlak burcu kadınlarının pek çok insanla yaşadığı sorunların temeli, kendini ve özelliklerini başkalarına hemen açmamasından kaynaklanmaktadır.

İlişkilerde stabil ve sakin bir gidişatı tercih eden oğlak kadınları, fırtınalı, git gelli aşklardan hoşlanmazlar ve düzenli bir romantizmi tercih ederler. Kısa ilişkileri de sevmedikleri için onlara yaklaşırken her zaman uzun vadeli ve sonu evliliğe gidebilecek bir ilişkiye adım atabileceğinizi kesinlikle aklınızdan çıkarmamalısınız.

Ev düzeni, çocuk yetiştirme konularında kimsenin onların ellerine su dökemeyecekleri de kesin gibidir. Ancak çok tutumlu olmaları sebebiyle ev ekonomisinde biraz aşırılıklar da görebilirsiniz. Savurgan bir insansanız oğlak kadını size hayatı biraz dar edebilir. Maddi durumu iyi olmayanlar ise oğlak kadınının bu yönünü çok seveceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.