Mezuniyet Gecesinde Sade ve Şık Bir Balo Kıyafeti ile Parlayın

MEZUNİYET GECESİNDE SADE VE ŞIK BİR BALO KIYAFETİ İLE PARLAYIN

Yayın Tarihi16 Mayıs 2017 | EĞİTİM

Hayat boyunca hatırlanacak ve anılacak fakat sadece bir kez yaşanacak olan bazı özel günler ve geceler vardır. Mezuniyet gecesi de bunlardan biridir. Bu gece gerçekleşene kadar heyecanla beklenir. Hazırlıklar aylar öncesinden başlar. Mezuniyet elbiseleri için tüm vitrinler, moda sayfaları gözden geçirilir. Yeni trend mezuniyet elbise modellerinden biri ile hayal edilen şıklığı tamamlayacak ayakkabılar, saç modelleri, makyaj ve takı seçimlerine karar vermeye çalışmak bu hazırlığın en keyifli aşamalarıdır.

Mezuniyet Elbisesi Alırken Vücut Tipinizi Göz Önünde Bulundurun

Abiye elbise söz konusu olunca, sayısız tasarım arasından doğru seçimi yapmak için kafa karıştırıcı bir süreçten başarıyla geçmeniz gerekir. Bu durumda vücut tipinizi tanımanız, ten renginize göre seçim yapmanız balo elbisesi konusunda en isabetli kararı vermenizde büyük avantaj sağlar.

Eğer, uzun boylu değilseniz desensiz ve tek renkte tasarlanan bir balo elbisesi ile olduğunuzdan daha uzun görüneceğinizi unutmamalısınız. Kilolarınız biraz fazla ise vücudunuzu saran ama sıkmayan, korse kesimli gece elbiseleri doğru seçimlerdendir. Zayıf ve uzun boyluysanız belden dökümlü ya da kabaran tarzda balo elbiseleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Esmerler; pudra, sarı, yeşil, açık pembe renkte tasarlanan balo kıyafetleri ile mükemmel görünecektir. Sarışınlar ise mezuniyet elbiseleri 2017 için düzenlenen koleksiyonlardaki; pembe, lavanta, fuşya, sarı kumaşlarla kesilen tasarımlara yoğunlaşabilir. Tüm bunlarla birlikte doğal bir makyaj, abartılı topuzların kullanılmadığı, hafif fönlü saçlar ve gösterişten uzak bir balo kıyafeti ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Sade ve Soft Renklerle Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın

Mezuniyet elbisesi 2017 modellerinde, soft renkler, dar kalıplar, taftalar, tüller ve dantellerle sadeliği ve şıklığı bir arada bulacağınız tasarımlar öne çıkıyor. Çift askılı, tek omuzlu, balık kesim mezuniyet kıyafeti modellerinden birini seçebilirsiniz. Mezuniyet kıyafetleri koleksiyonlarına hakim soft renklerde bu senenin söz sahibi tonlarını görebilirsiniz. Çiçek desenli, nakışlı, dantelli, uzun, mini, midi, maxi etek boyları ile abiye elbise modelleri inceleyebilirsiniz.

Birbirinden güzel mezuniyet elbiseleri, birbirinden şık; çanta, ayakkabı ve aksesuarla tamamlamanız ve gecenin popüler isimleri arasında yer almanız için Beymen’de sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.