KULLANIM KOŞULLARI

Kafekadinca.com’da yer alan  anne çocuk sağlığı, beslenme, estetik, evlilik, kozmetik ve eğitim kategorilerinde yer alan bilgiler birer referans niteliğinde olup teknik olarak atıfta bulunma şeklinde değerlendirilmektedir. Bu içeriklerden kaynaklanabilecek sorunlardan hiç bir şekilde Kafekadinca.com tüzel kişisi ile site sahipleri, yöneticileri ve diğer ilgilileri sorumlu değillerdir.

Eğer  anne çocuk sağlığı, beslenme, estetik, evlilik, kozmetik ve eğitim konularında profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa ilgili alanlardaki profesyonel uzmanlarla birlikte çalışmanız faydalı olacaktır. Kolaylık olması açısından hazırlanan içeriklerde de uzmanlara danışmanız gerektiği zaman zaman belirtilmektedir.

Herhangi bir şikayet ve önerinizi iletişim formumuzu kullanarak iletmeniz halinde gerekli incelemeler hemen başlatılacaktır.

Web sitemizde yer alan içerikler, o içeriğe uygun bağlantılar (link) sağlanmadan kopyalanamaz, alıntılanamaz, başka bir web sayfasında yayınlanamaz. Bu konuda görüşmeler için iletişim formumuzu kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.