Kova Burcu Kadınının Özellikleri

KOVA BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yayın Tarihi30 Ağustos 2016 | EĞİTİM

Kova burcu kadınının özellikleri ile burçlar serimize devam ediyoruz ve bu hafta kova burcuna mensup olan kadınların hem kendilerini tanımalarına hem de onları tanımak isteyen diğer kişilere yardımcı olmaya çalışacağız. En zorlu ve akıl çelici burçlardan birisiyle karşı karşıya olduğumuzu da belirtmeden geçmeyelim.

Kova burcu kadınları fiziksel anlamda mükemmel değillerdir ancak yüzlerindeki ifade onların diğer burçlardan kolayca ayırt edilmelerini sağlar. Heyecanlı bakışları, kalkık kaşları ve ilginç yüz ifadeleri ile onun ruh halini sadece yüzüne bakarak okumak mümkün olmaktadır. Her ne kadar giyim kuşam konusunda modayı takip etmeseler de giydikleri şeyleri kendilerine yakıştırmasını da oldukça bilirler.

Kova kadınlarının en dikkat çekici yanı, kesinlikle özgürlüklerine aşırı bir düşkünlük göstermeleridir. Bu nedenle onlarla birlikte olmak isteyen kişilerin kendilerini kıskançlık gibi duygulardan kısmen arındırmaları gerekiyor. Aksi taktirde iki kişi arasındaki özgürlük çekişmesi maalesef ayrılıkla sonlanacaktır. Bu özgürlük talebinin bazen arkadaşlar arasında da sorunlar yaratabildiği kesinlikle unutulmamalı.

Neşeli ve eğlenceli bir karaktere sahip olan kova kadınları, arkadaş çevresinin aranan insanları arasında yer alırlar ve bu yüzden dostlarıyla aralarındaki ilişkinin oldukça sıkı olduğu söylenebilir. Çalışkan ve istediğini alan bir insan olması sebebiyle kafasına bir şey koyduğu zaman onu elde etmekten kaçınmayan kova kadınları, amaçlarına karşı gelen insanları bir kenara koymaktan asla çekinmezler. Bu özelliklerinin onları bazen sert kişilikler olarak gösterdiği de söylenebilir.

Dürüst ve gerçek bir karaktere sahip olan kova kadınları, karşılarındaki insanlardan da aynı hassasiyeti beklerler. Karmaşık cümleler ve dolambaçlı yollar pek de onlara göre değildir ve bu tip özelliklere sahip olan kişilerden kendilerini uzak tutmak için çaba gösterirler. Zira duygusal olarak zaman zaman hassas olmaları, onları yer yer agresif bir insan haline de getirebilir.

Kıskançlıktan hoşlanmayan kova kadınları, özgürlük talepleri sebebiyle aşk hayatında oldukça zorlu bir dönem yaşarlar. Pek çok erkeğin kısıtlayıcı yapısından hoşlanmayan bu kadınları memnun etmek isteyenler, ona belli başlı özgürlüklerini teslim etmek zorundalar. Başlarda soğuk bir karakteri olsa da sizi tanıdıkça biraz daha açık hale geleceğini de es geçmeyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.