Koç Burcu Kadınının Özellikleri

KOÇ BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yayın Tarihi31 Mayıs 2016 | EĞİTİM

Burçların kadın erkek herkesin dünyasında önemli bir konumda bulunduğu ortada, dolayısıyda biz de burçlara dair yazı dizimizin ilk bölümüne koç burcu kadınının özellikleri ile birlikte başlıyoruz. Koç burcu kadınları için hazırladığımız bu yazımızda, burcunuzun hem fiziksel, hem ruhani özelliklerini keşfedecek, böylece hayata bakışınızı biraz daha geliştireceksiniz.

Koç Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Koç burcu kadınları genellikle ortalama bir boya sahiptirler ve saç renkleri ne olursa olsun karşılarındaki kişiyi onların parıltısıyla etkileme imkanını da beraberlerinde taşırlar. Genellikle ince ve narin bir yapıya sahip olan koç burcu kadınları, beslenmelerine dikkat ettikçe bu doğal görünümlerini koruyabilirler ve hızlı bir şekilde kilo da verebilirler. Zayıf olsalar dahi güçlü olan kolları, marka giymeye olan merakları ve modayı takip etmeleri sayesinde onları beğenmeyecek çok az kişi olduğunu söyleyebiliriz.

Koç Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Koç burcu kadını bilhassa sosyal zeka anlamında diğerlerinden oldukça üstündür. Arkadaşlarına verdiği değer, eğlenceli yapısı ve neşeli dostluğu sayesinde onu genelde tüm çevresi oldukça beğenir. Fakat zaman zaman kendilerine duydukları güvensizlik, maaleef onları yorabilir ve kendilerini beğendirmek için fazla çaba gösterebilirler.

İnsanlara yardım etmeyi seven bu burç kadınları, yer yer dobra olabildikleri için onun size doğruyu söyleyeceğinden emin olabilirsiniz. Ancak kendisi çok güven duyan bir insan olmadığı için başlarda size karşı biraz şüpheci yaklaşımlar içerisinde de olabilir.

Onun en dikkat çekici özelliği ise, ne istiyorsa elde etme huyudur. Bilhassa kendi parasını kendi kazanan bir koç burcu kadını, aklındaki şeyi almak için tüm gelirini bile bu işe yatırabilir. Dolayısıyla birlikte olduğu kişi ve arkadaşlarının biraz tutumlu olması onu dizginlemekte faydalı olacaktır.

Atılgan, girişimci ve enerjik olan koç burcu kadını, iş duygusal konulara geldiğinde çok kırılgan olabilir ve bu nedenle onun gönlünü almanız gerekebilir. Biraz da mükemmeliyetçi olması nedeniyle her daim huzursuzluk hissetme ihtimali de var.

Koç Burcu Kadını ve Aşk

Koç burcu kadını ilişkilerinde genellikle her zaman kıskançtır ve kadın erkek farketmez, sevdiğini herkesten kıskanabilir. Fakat birine bağlanması ve bu kadar kıskanması için bayağı bir özen gösterir. Yani sizi kıskanıyor ve size özen gösteriyorsa, bunu muhtemelen ince eleyip sık dokuyarak yapmıştır. Ancak bu kıskançlığının yanında kendisi için geniş özgürlükler istemesi, ilişkilerde sıkıntılara sebep olabilir. Bu nedenle ona uysal ve iyi huylu bir erkek gerektiğini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.