Kadınları Çekici Kılan Şeyler

KADINLARI ÇEKİCİ KILAN ŞEYLER

Yayın Tarihi29 Eylül 2016 | EVLİLİK

Kadınlar olarak erkeklere kendimizi beğendirmek için çok fazla çaba göstermemiz genellikle hemcinslerimiz tarafından bile pek benimsenen bir şey değil ancak bir miktar çekiciliği her zaman üzerimizde taşımamız bir hayli önemli. Zira çekici olmak ve güzel görünmek, kendimize güvenimizin de gelmesine neden oluyor ve bu nedenle hayattan daha fazla keyif alabiliyoruz. Kadınları çekici kılan detaylar ise aslında sandığınız kadar zor detaylar değiller ve her kadın bunlara kolaylıkla erişebilir.

Kadın olmanın ilk kuralı her zaman bakımlı ve çekici görünen dudaklara sahip olmak. Kurumuş, çatlamış, rengi solgun ve bakımsız duran dudaklar, maalesef sizin de moralinizi bozacaktır. Yapılan araştırmalar, vücut kıvrımlarının ve dudakların kadınlarda en ciddi çekiciliği sağlayan etkenler olduğunu gösteriyorlar. Bu nedenle dudaklarınızı nemlendirin, size uyacak bir ruj sürün ve dışarı çıkın!

Bakışlar da kadınlarda bir diğer çekicilik öğesi. Pek çok kadın maalesef güzel veya çekici olmanın illa ki çok iyi bir yüz ve beden gerektirdiğine inanıyor. Halbuki bakışlar, duruş, gülüş gibi pek çok davranışa bağlı etken çekicilik konusunda çok daha etkili. Güzel kadınların o kadar da güzel olmayan kadınlar için terk edildiklerini illa ki görmüş veya duymuşsunuzdur. İşte bunun en temel sebeplerinden bir tanesi çekici kadının güzel kadına oranla her zaman daha tercih edilebilir olması. Güzellik baskısına çok inanmayın ve çekici olmak için yüz ifadeniz üzerinde biraz çalışın.

Gülümseyen kadınların çevrelerinde oluşturdukları pozitif enerji de onları herkes için daha çekici kılıyor. Buna bir de güzel, beyaz ve düzgün dişleri eklediğinizde, aslında dudak, göz ve diş üçlüsünün ne kadar büyük bir öneminin olduğunu siz de tahmin edebilirsiniz. Unutmayın ki gülümseyen kadınlar her zaman nemrut görünümlü kadınlardan daha fazla dikkat çekici olacaklardır ve istedikleri kişiyi elde etme ihtimalleri de yükselecektir.

Çok bağırarak konuşmak ve abartı tiz sesler çıkarmak tahmin ettiğiniz gibi pek tercih edilesi bir şey değil. Fakat hafif yüksek, vurgulu ve temiz bir ses tonunun hem kadınlar hem de erkekler tarafından olumlu olarak algılandığını araştırmalar gösteriyor. Sigara içenlerin seslerindeki pesleşme ise maalesef pek beğeni alamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.