İlgisiz Erkek Nasıl Yola Getirilir

İLGİSİZ ERKEK NASIL YOLA GETİRİLİR?

Pek çok kadının ilgisiz erkek nasıl yola getirilir sorusuna bir cevap aradığını biliyoruz. Ancak bu konuda bazen ilgili olan erkekleri doyumsuzluktan dolayı darlayabiliyor, ilgisiz olan erkekleri ise yanlış şekilde yola getirmeye çalışabiliyoruz. Erkek arkadaşınız veya eşinizin size gerçekten ilgi gösterip göstermediğini anlayabilmeniz için biraz çaba göstermeniz, yanlış anlaşılmaları önlemek için çok önemli. Zira pek çok kadın, erkeklerden yapabileceklerinden fazla ilgi bekleyebiliyor ve bu durum uzun vadede pek çok erkek arkadaşa rağmen tatminsizlik ile son buluyor.

Erkeklerin kadın doğasından daha farklı bir davranış sergiledikleri malumunuz. Kadınlar gün içerisinde arkadaşlarını arayıp sorup onlarla muhabbet ederken, erkeklerin telefonda konuşmaktan hoşlanmamaları, görmeyi sevdikleri arkadaşlarıyla zaman zaman buluştuklarında hasret gidermeleri aslında sizin için bir ipucu olmalı. Erkek arkadaşınız sizi her gün her saat aramıyor veya mesaj atmıyor olabilir ancak bu onun aklında olmadığınız anlamına da gelmez. Biz kadınlar ise her an her koşulda onlara bu ilgiyi gösterdiğimiz için onların da aynı şekilde davranmasını bekleriz.

Lakin iki cinsiyetin doğasındaki bu farklılıklar, maalesef uzun vadede anlaşılmazlıklara sebep olur. Fakat erkeklerin de kendi ilgilerini gösterdikleri pek çok farklı davranış tipi mevcut. Herhangi bir işiniz olduğunda hemen yardımınıza koşan, bir ihtiyacınızda sizi mutlu etmek için uğraşan, kıskançlık gösteren sevgiliniz, muhtemelen kendi içerisinde size gerekli ilgiyi gösterdiğine inanıyordur ve bu nedenle daha fazlasını yapmak gibi bir düşünceye sahip değildir.

Erkekler sevdikleri kadınlarla birlikte olurken onlara en çok ortak ilgi alanlarında ilgi gösterirler. Yani onunla otomobillerden konuşur, birlikte maç izler, güzel bir mekanda kadeh tokuşturur, sevdiği başka şeylere de onun gibi ilgi gösterirseniz, bir anda sizinle daha fazla haşır neşir olduğunu da fark edebilirsiniz. Lakin bu konuda her iki cinsiyet için ortak bir konu bulabilmek zaman zaman zor olabilmekte.

Ancak her ilgisiz erkeğin doğasından dolayı öyle olduğunu da düşünmeyin. Bazı erkeklerin sizinle gerçekten ilgisiz olmaları ve hatta ceplerinde bir başkasını bulundurmaları da muhtemel. Eğer erkek arkadaşınızın sizi sevdiğini düşünüyor ancak ilgisini düşük buluyorsanız yukarıdaki tavsiyelerimiz işe yarayacaktır lakin sizi sevmediğini düşünüyorsanız ve sevmesi için çaba gösteriyorsanız, bunun pek de mümkün olmayacağını bilin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.