İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

İKİZLER BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yayın Tarihi28 Haziran 2016 | EĞİTİM

Burçlar serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz ve elbette sırada ikizler burcu kadınının özellikleri var. Diğer burçlar ile arasında keskin çizgiler bulunan ikizler burcu kadınlarının kendilerini her ortamda belli etmeyi başardıklarını da en baştan belirtelim.

İkizler burcu kadınlarının genel anlamda çekici bir fiziksel yapıya sahip olmaları, bunun yanında modayı yakından takip etmeleri ve kendilerine en yakışacak şeyi kolayca bulmaları, onları birer ilgi odağı haline getiriyor diyebiliriz. Çok güzel olmayan ikizler kadınları bile kendilerini öne çıkaracak ve diğerlerinin bakışlarını üzerine çekecek kıyafet ve makyaj tercihleri gerçekleştireceklerdir.

Bu burcun kadınları, bilhassa enerjik olmaları ve genellikle güleryüzlü yapıları ile dikkat çekerler. Zaman zaman hiperaktif olarak bile tanımlanmalarına neden olan bu özellikleri, zaman zaman kararsızlık ve sürekli fikir değiştirme sebebi de olabilir. Dolayısıyla hızlı kararlar veren ve hızlı hareket eden ikizler burcu kadınları, sık sık düşünce değiştirmekte de başarılıdırlar.

Bu beklenmedik dönüşler ve fikir değişiklikleri ise onların diğerleri tarafından tanınmasını biraz zorlaştırır ve çözülmesi zor bir insan haline gelmelerine neden olur. Bazıları bu durumun bir dezavantaj olduğunu düşünecektir fakat ikizler burcu kadınıyla arkadaşlık edenler, onların bu aktif enerjilerinden ne kadar keyif aldıklarını bileceklerdir. Statik ve durağan olmayan bu kadınlar, hareketli bir yaşam tarzını sevenlerin en iyi dostu olacaklardır.

Sosyal ve yer yer geveze olarak nitelendirilebilecek olan ikizler burcu kadınları, bu sosyal yapılarına karşın herkesi çevrelerine de almazlar ve adam seçerler. Dolayısıyla kendi değer verdikleri kısıtlı ancak değerli bir arkadaş çevreleri mevcuttur.

Her şeyle bu kadar çok ilgilenmenin ve enerji dolu olmanın onları bilgiye aç birer kadın haline getirdiğini de söyleyebiliriz. Sürekli yeni şeyler öğrenen, kültürlenen ve aktif olarak ortamlarda bulunan ikizler burcu kadını, genel kültürü ile de diğerlerine fark atmasını bilecektir. Elbette bu kültürlü yapısının iyi niyetli olmasını da sağladığını, aklının pek kötülüğe çalışmadığını unutmamak gerek.

Onunla birlikte olmak isteyen erkeklerin maçoluklarına da bir son vermeleri gerekiyor. Çünkü aktif ve hareketli hayatı seven ikizler burcu kadınları, kendilerini kısıtlayabilecek erkeklerle maalesef olamıyorlar ve ayrılıklar kaçınılmaz oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.