Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır

HOŞLANAN ERKEK NASIL DAVRANIR?

Yayın Tarihi05 Ocak 2017 | EVLİLİK

Erkeklerin genellikle bizim hal ve hareketlerimizi anlamadıklarından şikayet ederiz ve duygularımızı onlara dolaylı yollardan ifade ettiğimizde her zaman istediğimiz sonucu alamayız. Çünkü erkekler biraz daha direkt anlatıma yönelik varlıklardır ve bu yüzden onların karşısında doğrusal yöntemlerle çıkmak gerekebilir. Fakat aslında onlar da bizden hoşlandıklarını bazen belli belirsiz davranışlar ile gösterebiliyorlar ve bu defa anlamayan taraf biz oluyoruz. Hoşlanan erkek nasıl davranır ve erkeklerde hoşlanma belirtileri hakkında biraz bilgi vermeye karar verdik.

Hoşlanan bir erkek ile çapkın bir erkek arasındaki en büyük fark, size atılan bakışlar ile belli olmaktadır. Çapkınlık için size bakan bir erkek sizinle kesiştiğinde gözlerini kaçırmayacaktır ve size bakmaya, çeşitli jestler ile dikkatinizi çekmeye çalışacaktır. Hoşlanan bir erkek ise bakışlarını daha kaçamak bir şekilde atacaktır ve bu nedenle daha duygusal bir yaklaşım içerisinde olması muhtemel. Gözlerini kaçırıp kaçırmayacağını test etmek için ona bir süreliğine bakabilirsiniz.

Bir erkek bir kadından hoşlandığı zaman onun hayatı hakkında daha fazla detay elde etmek ve her şeyi bilmek ister. Sevdiğiniz yiyecek ve içecekler, mesleğinizin detayları, aile durumunuz, dostlarınız, film, dizileriniz ve hatta gezmeyi sevdiğiniz yerler bunlar arasında bulunabilir. Bu sayede sizi mutlu edebilmek için pek çok ipucunu elde edebilecektir. Hoşlanmayan bir erkek ise kesinlikle özel hayatınıza dair herhangi bir merak duygusu içerisinde olmayacaktır.

Bunlara ek olarak sizden hoşlanan bir erkeğin bir şekilde size denk gelme ihtimali artacaktır çünkü yolunun sizinle kesişmesi için çaba gösterecektir. Her ne kadar başlarda bunların sadece tesadüf olduğunu düşünseniz de, biraz dikkat ettiğinizde karşınıza çıkmak için her fırsatı değerlendirdiğini göreceksiniz. Özellikle ortak arkadaşlarınız varsa onlardan sizin bulunduğunuz yerlere dair bilgiler alarak kesişme ihtimalini de arttıracaktır.

Mesajlaşmak son on yılın en büyük trendleri arasında ancak erkekler kadınlar kadar telefon başında mesajlaşmayı sevmezler. Ancak sizi seven bir erkek size devamlı olarak mesaj atacaktır ve ona gönderdiğiniz mesajlara hemen cevap vermesini de bilecektir. Ancak sizi sadece arkadaş olarak gören bir erkeğin geri dönüş süresinin daha uzun olacağını da unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.