Flört Eden Erkek Nasıl Davranır

Flört Eden Erkek Nasıl Davranır?

Erkekler bazen kadınlar karşısında hislerini davranışları ile belli etmeyi severler ve sözlü olarak beğenilerini paylaşmaktan pek hoşlanmazlar. Dolayısıyla bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamak için onun vücut dilini doğru bir şekilde okumanız gerekebilir. Flört eden erkek nasıl davranır sorusunun cevabı da tam olarak bunu yapmanıza yardımcı olacak. Zira kadınların aksine erkekler biraz daha davranışlar üzerinden ilerlemeye yatkın oluyorlar.

Pek çok erkek karşısındaki kadını tanımak için ona zaman zaman özele kaçabilen sorular sorar ve bu bizi rahatsız eder. Ancak hangi soruları soracağını bilen bir erkek bunu rahatsız edici olmadan yapar ve sizin hakkınızda ufak detaylar elde edebilmek için çaba gösterir. Ancak bir şekilde işi ilişkinizin olup olmadığına getirmeye çalışan bir erkek, sizinle kesinlikle flört ediyordur. Zira normal bir arkadaş ilişki durumunuz hakkında bu kadar meraklı olmaz.

Erkekler kadınlar kadar dokunarak iletişim kurmazlar ve erkeklerin pek kızlar gibi kol kola dolaştığını göremeyiz. Ancak sizinle flört eden bir erkek, dokunmak ve size yakın durmak için hiç bir fırsatı kaçırmayacaktır. Lakin bunu yaparken toplumsal baskıdan ve sizden gelebilecek tepkilerden ürktüğü için muhtemelen başka bahaneler bulacaktır. Dolayısıyla onun davranışlarını doğru bir şekilde analiz etmeniz gerekiyor.

Pek çok erkek, hoşlandığı bir kadın ile birlikteyken huy değiştirir ve normalde çok ciddi, çok sakin olan erkekler bile bir anda kendilerini başka bir ruh hali içerisinde bulabilirler. Zira flört döneminde flört edilen kişiyi görmek bir anda hormonal dengeleri değiştirebilir ve bu sayede kişinin davranışları da değişim gösterir. Eğer herkese karşı ciddi ve soğukkanlı olmasına karşın size pozitif bir enerji veriyorsa, size karşı bir şeyler hissetme olasılığı çok yüksek.

Onunla sohbet ederken illa ki sizin için önemli bir şeyleri de ona anlatacaksınız. Ancak asıl şaşırtıcı olan şey, flört eden bir erkeğin bunların hepsini hatırlaması! Erkekler kadınlar gibi çok sayıda detayı kafalarında tutmazlar ve işlerine yaramayan bilgiyi hemen unuturlar. Ancak sizin hakkınızda ve söylediğiniz şeyler hakkında detayları aklında tutan bir erkek sizinle birlikte olmak için can atıyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.