Eski Sevgilim Beni Unuttu mu

ESKİ SEVGİLİM BENİ UNUTTU MU?

Eski sevgilim beni unuttu mu sorusunun aslında beni unutmasa ne güzel olur anlamına geldiğini hepimiz biliyoruz. Zira sona eren ilişkilerde neredeyse herkes bir pişmanlık yaşar ve yeniden tanıdığı, bildiği insanlar birlikteliğini devam ettirmek için mücadele gösterir. Ancak bazen eski sevgilimiz bizden çoktan kopmuştur ve onu elde edebilmek için artık bir çaremiz kalmamıştır. Bunu nasıl anlayabileceğimizi sizler için biraz değerlendirdik çünkü sizi unutmuş birisi için çaba göstermeniz sizi yormaktan başka bir işe yaramayacaktır.

Eski sevgiliniz sizi hala seviyorsa muhtemelen sizinle bir şekilde iletişim kurmak için çaba gösteriyordur. Bunu sosyal medyada fotoğraflarınızı beğenerek yapabilir, sizinle aynı ortamlarda ortak arkadaşlarınızla bulunarak yapabilir yahut bir şekilde size mesaj gönderecek paylaşımlarla dahi gerçekleştirebilir. Ancak size bir mesaj verme kaygısına dair hiç bir işaret yoksa, onun sizi pek düşünmediği kesin denilebilir. Çünkü seven bir insanın içinde bir gün yeniden birlikte olma umudu vardır ve bunu ortaya koyabilmek için kendini hatırlatmanın da bir yolunu bulur. Gün içinde beklenmedik tesadüfler bile bunun işareti olacaktır fakat bu işaretlerden hiç biri yoksa sizi unuttuğu neredeyse kesin denilebilir.

Pek çok kadın ve erkek, sevgilisinden ayrıldığı zaman sevgilisinin çevresiyle olan bağlantısını ve onun tanıştırdığı kişilerle sohbetini bile bitirir. Çünkü bu arkadaşlar onlara eski sevgililerini hatırlatıp dururlar. Lakin unutmamış bir kişi bu çevreye dahil olmak ve bağları koparmamak için bir mücadele içine girer. Eğer eski sevgiliniz sizinle ortak olan tüm çevresine boş verdiyse artık sizi düşünmediğinden emin olabilirsiniz. Hatta sizi tamamen unutmak için ortak olarak bulunduğunuz yerlere bile artık gelmeyebilir.

Sizi gören eski sevgiliniz artık size buz gibi davranıyor, selam bile vermiyor, sizden olabildiğince uzağa kaçıyorsa, artık onun hayatından çıkmak üzeresiniz. Çünkü hala seven bir eski sevgili, sizinle beş dakika bile olsa sohbet edebilmek için fırsatı kaçırmayacaktır ve bunun için işini gücünü bir erteleyebilir. Fakat aynı ortamda bulunmanız gerekse bile sizinle buz gibi bir davranış kalıbı içerisindeyse, sizin de ondan uzak durmanız daha iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.