Eski Sevgilim Beni Hala Seviyor mu

ESKİ SEVGİLİM BENİ HALA SEVİYOR MU?

Yayın Tarihi23 Haziran 2016 | EVLİLİK

Eski sevgilinizi unutamıyorsanız ve hala onunla birlikte olma hayalleri kuruyorsanız, elbette onun da size geri dönme isteğinin olup olmadığını bilmeniz gerekiyor. Bu nedenle eski sevgilim beni hala seviyor mu sorusunu da kendinize sorduğunuza eminiz. Her ne kadar zaman zaman yanlış işaretler almak mümkün olsa da, eski sevgilinizin sizde hala gözü olduğunu gösteren bazı belirgin işaretler de mevcut. Dolayısıyla bu yazımızı bu işaretlere ayırdık diyebiliriz.

Eski sevgilinizin sizinle bir şekilde iletişimi devam ettirmeye çalışması, onun aklının hala sizde olduğunun bir işareti. Evet, ayrıldıktan sonra arkadaş kalmaya karar vermiş olabilirsiniz ancak bu illa ki sevgili gibi devamlı görüşmenizi, mesajlaşmanızı gerektirmiyor. Eğer onun hala sizinle arkadaşlık sınırlarının ötesinde iletişim kurmaya çalıştığını görüyorsanız, sizinle birlikte olmak istedğini düşünebilirsiniz.

Fakat illa ki direkt olarak sizinle iletişim kurmak zorunda olmadığını, kendini hatırlatarak da sizi unutmadığını gösterebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Eğer beklenmedik yerlerde karşınıza çıkıyorsa, fotoğraflarınızı beğeniyorsa, ortak arkadaşlarınızla görüşüyorsa ve bir şekilde size kendini göstermenin bir yolunu buluyorsa, sizi unutmadığı neredeyse kesin diyebiliriz. Bilhassa sizin aracılığınızla tanıştığı halde hala ortak arkadaşlarınızla sık sık görüşüyor ve sizin haberlerinizi gözlüyorsa, ona bir şans daha verebilirsiniz.

Her ne kadar eski sevgiliyi kıskandırmak pek tasvip edilmeyen bir iş olsa da, maalesef bunu yapan ancak eski sevgilisini unutamayan çok kişi var. Sizinle ayrılık yaşadıktan sonra her gece bir mekana gidiyorsa, sürekli mutlu olduğu pozlar paylaşıyorsa ve bunu biraz da abartılı bir şekilde yapıyorsa, mutsuz olduğunu ve bu mutsuzluğu gizlemeye çalıştığını düşünebilirsiniz. Eğer onu hala unutamadıysanız onun da sizi unutmamış olma ihtimali bir hayli yüksek.

Arkadaş kalmanıza karşın arkadaşça buluşmalarınızda size bakışı, dokunuşu ve konuşmaları hala tam bir arkadaş gibi değilse, bunun alışkanlıktan öte unutamamak ile ilgisinin olması da çok yüksek bir ihtimal. Zira gerçekten size karşı duygusal bir şeyler hissetmeyen kişilerin bu şekilde davranmaya çalışmaları iğreti duracaktır ve sadece gerçekten seven birisi içinden gelerek samimi davranabilir. Bunun çok önemli bir işaret olduğunu unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.