Erkeklerin İlgisini Çekmek İçin Yollar, Ne Yapmalı?

ERKEKLERİN İLGİSİNİ ÇEKMEK İÇİN YOLLAR, NE YAPMALI?

Eğer son zamanlarda çevrenizde beğendiğiniz bir erkek varsa ancak ilgisini çekemediğinize ya da diğer hemcinslerinizin gerisinde kaldığınıza inanıyorsanız uygulayabileceğiniz bazı taktikler var. Elbette gönül ister ki hiç bir şey yapmadan, karşınızdaki kişinin doğal eğilimi neticesinde onun ilgisini çekebilesiniz ancak hayat her zaman toz pembe değil ve bazen şansınızı zorlamanızı gerektirebiliyor. Son yıllarda artık sadece erkeklerin değil, kadınların da karşı cinsin ilgisini çekmeleri ve çaba göstermeleri gerektiği neredeyse istisnasız bir gerçek hale geldi ve biz de sizlere bunun nasıl olacağına dair fikirlerimizi anlatmaya başlayalım.

İlk yapmanız gereken, ilgilendiğiniz kişinin müsaitse yanına gitmek ya da yakın çevresindeki alanda bulunmaktır. Bu gerek gece mekanlarında, gerekse de toplum içerisindeki diğer yerlerde uygulanabilir bir maddedir. Böylece hem onu kontrol alanınız içerisinde tutabilirsiniz hem de sizin farkınıza daha kolay varmasına yardımcı olabilirsiniz. Unutmayın ki onlarca insanın bulunduğu mekanlarda fiziksel olarak uzak kalmak demek fikren de uzak kalmak demektir.

Bunun yanında samimi ve orantılı bir tebessüme sahip olmanız karşı cinsin ilgisini daha fazla çekecektir. Bu konuda bazı kadınlar ya gülmenin dozunu çok kaçırır ve itici hale gelirler, ya da hiç gülmezler ve nemrut bir kişi havası bırakarak erkekleri kendilerinden uzak tutarlar. Doğru şekilde ayarlanmış sade bir gülücük her zaman için erkeklerin dikkatini çekecektir ve gizemi dolayısıyla onları meraklandıracaktır.

Elbette gülmenin dozunu kaçırmayın derken onunla konuştuğunuzda yaptığı esprilere karşı hala yüzünüzde aynı gülüşü tutun demeye çalışmıyoruz. Eğer sizi eğlendirmek için çaba gösteriyorsa sabit durmak yerine normal yüz ifadenize göre daha mutlu bir görüntü çizin ve ufak kahkahalarla eğlendiğinizi ona gösterin. Bunun yanında sohbetiniz samimi ve yakın bir şekilde ilerliyorsa, abartıya kaçmamak şartıyla ilgisini çekmek istediğiniz erkeğin koluna ya da sırtına hafifçe dokunabilirsiniz. Dokunmak erkekleri tetikleyen en büyük etkenlerden birisidir ve gücünün hafife alınmaması gerekir.

Sohbet etme imkanınız olsa da olmasa da ilgisini çekmek istediğiniz kişi ile bir şekilde göz göze gelmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Duygusal aktarımların pek çoğu direkt olarak gözler sayesinde karşı tarafı etkileyebilirler ve bu nedenle çok dik dik bakmamak şartıyla hoşlandığınız kişiyle arada bir göz kontağını denk getirmeye çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.