Erkekler Kadınlardan Ne İsterler

ERKEKLER KADINLARDAN NE İSTERLER?

Yayın Tarihi06 Ekim 2016 | EVLİLİK

Kadınlar olarak erkeklerden beklentilerimizin karşılanması elbette bizler için çok önemli. Fakat maalesef kendi beklentilerimizin içerisinde kaybolmuşken bazen onların bizden neler bekleyebileceklerini de hiç düşünmüyoruz. Tek taraflı olarak ilerleyen ilişkiler ise bir süre sonra maalesef ayrılık ile sonuçlanıyor. Erkekler kadınlardan ne isterler sorusunun cevabına dair bir kaç fikir, ilişkilerinizin daha iyi bir şekilde ilerlemesi için pek çok imkan tanıyacaktır.

Erkekler de kadınlar gibi ilişkilerinde aşk ve sevgiye büyük önem veriyorlar. Fakat bazen ilişkilerdeki saygının ortadan kaybolması nedeniyle aşk ve sevgi yetersiz kalabiliyor. Pek çok erkek üzerinde yapılan araştırmalar, çiftler arasındaki saygının kadınlardan kaynaklı olarak ortadan kalkabildiğini, kendine saygı duyulduğunu hissetmeyen erkeklerin ilişkiden soğuduklarını gösteriyor.

Saygı ve sevgi tabii ki tek geçer akçe değil. Zira kadınlar sadece aşk ve sevgiyle biraz daha yetinmesini bilseler de, erkeklerin arkadaş düşkünlüğünden de anlayabileceğiniz gibi sevdikleri kadından bir arkadaş yakınlığı da bekliyorlar. Keyif aldıkları şeyi eşleri veya kız arkadaşlarıyla yapmayı seven erkekler, onun ilgi alanlarına bağlılık gösterdiğinizde sizinle daha yakın olmak isteyeceklerdir. Çünkü kadınların aksine onlar biraz daha zihinlerini bizim boş iş olarak gördüğümüz şeylerle meşgul etmeyi seviyorlar.

Dış görünüş değil iç görünüş önemli diyecek erkek çoktur ancak aslında onlar da güzelliğin ne kadar önemli olduğunu biliyorlar. Son dönemlerde ise bu ilgilerini biraz gizlemeyi tercih ediyorlar. Fakat aslında güzellik kadar bakımlı kadınlarla birlikte olmaktan da hoşlanıyorlar. Bu adamın yanında bu kadının işi ne demeyin, zira yeterince güzel bulmasanız bile bakımlı bir kadın erkeklerin ilgisini çekecektir.

Dışarıda vakit geçirmeyi seven ve kendilerine zaman ayırmayı seven erkekler, özgürlükten de hoşlanıyorlar ve onları fazla sıkarsanız elinizden uçup gittiklerini görebilirsiniz. Zira uzun yıllar boyunca özgür bir çevrede büyüdükleri için sizin kıskançlıklarınızı sevimli ve sevgi göstergesi olarak değil, bir hapis gibi göreceklerdir. Onu ne kadar sıktığınızın ayarını tutturmalısınız.

Bir ilişkinin en büyük temeli ise hem erkekler hem de kadınlar için güven. Kadınlar erkekleri güvenilir hale getirebileceklerine inandıkları için güvenilmez erkeklerle birlikte olarak onları dönüştürme çabasına girseler de, erkekler güvenmedikleri kadınlarla sadece gönül eğlendirmek için birlikte oluyorlar ve vakti geldiğinde kaçıp gidiyorlar. Aranızdaki güveni göstermeyi unutmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.