Erkek Pantolon Modellerine Bahar Geldi

ERKEK PANTOLON MODELLERİNE BAHAR GELDİ

Yayın Tarihi22 Ağustos 2017 | KOZMETİK BAKIM

Erkek pantolon modelleri, günlük kombinlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Erkekler giyim stillerinde her zaman rahatlığı ön plana alsalar da şık giyinmek için bir parça özen gerekir. Artık erkeklerin de giyim tarzlarına biraz daha dikkat etmelerinin zamanı geldi! Kombin yaparken renk uyumu, doku uyumu, desen ve model uyumu gibi kurallara dikkat ederek şık ve çekici görünebilirler.

Kiğılı erkek pantolon modelleri günümüzde birçok farklı model ve türüyle erkeklerin beğenisine sunuluyor. Kanvas pantolon erkeklerin en çok tercih ettiği modellerden birisi olurken koton erkek pantolon modelleri iş hayatında sıkça kullanılıyor. Erkek kargo pantolon modelleri günlük hayatta spor şıklık sağlarken, erkek kumaş pantolonlar klasik giyimin çekiciliğinin bir kanıtı oluyor. Kiğılı markasının geniş ürün skalasında her giyim zevki ve stiline uygun pantolon modelleri bulunuyor. Kiğılı süper slim fit ve slim fit pantolon giyen erkekler modern ve cazibeli bir hava kazanıyor. Denim fit pantolonları rocker ve biker stile sahip olan erkeklere tavsiye ediyoruz. Klasik pantolon, kadife pantolon ve regular fit pantolonları iş toplantıları ve ofis şıklığında kullanabilirsiniz. Flanel pantolonları ise iddialı ve cesur stillere sahip erkeklere öneriyoruz.

Erkek Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır?

ERKEK PANTOLON MODELLERİNE BAHAR GELDİ - kozmetik-bakim

Gardrobunuzda mutlaka siyah, gri ve lacivert bir pantolon bulunmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü bu renkteki pantolonlar hayat kurtarıcı olabilir. Acı kahverengi pantolonları ancak kontrast renkler ile kombinlediğinizde modern bir hava yakalayabilirsiniz. Kahverenginin erkeklerde sade olarak kullanıldığında çok geleneksel ve şıklıktan uzak olduğunu düşünüyoruz. Elbette taba tonları, sütlü kahverengi tonlamaları bej ve krem rengi ile kullanıldığında hoş görünebilir.

Kombinlerde karışık ve çok renk kullanmak gözü yormasının yanı sıra kıyafetin ağırlığını ortadan kaldırır. Bu yüzden takım elbise için baskın bir ana renk, gömlek ve kravat için ara renk ve aksesuarlar için vurgu rengi olmak üzere üç farklı renkle kombin yapmanızı öneriyoruz. Bu kurallara dikkat ettiğiniz zaman elegan ve havalı bir görünüm elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Renkler gibi karışık desenleri bir arada kullanmak karmaşıklığa ve estetik bir felakete neden olacaktır. Düz bir takım elbisenin içine desenli bir gömlek ve yine düz bir kravat takabilirsiniz. Flanel pantolon giydiyseniz mutlaka düz bir ceket, gömlek ve kravat ile görüntü yoğunluğunu dengelemelisiniz. Kıyafette bütünlük oluşturmak için yalnızca bir parçanın desenli olmasına özen göstermelisiniz.

Tarzınıza uygun kombinleri kigili.com üzerinde çeşitli ürünleri satın alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.