Erkek Kadından Ne Bekler

ERKEK KADINDAN NE BEKLER?

Kadınlar genellikle erkeklerin kendilerini anlamadıklarından dem vururlar ve bu konuda yer yer haklı olduklarını da belirtmek gerek. Ancak kadınlar da erkekleri genelde anlamıyorlar ve onların beklentilerini karşılamaktan uzak kalıyorlar. Bunun neticesinde erkekler de onların beklentilerini karşılamak için çaba göstermeyi bırakıyorlar ve sonucunda ayrılıklar ortaya çıkıyor. Dolayısıyla erkek kadından ne bekler sorusunun cevabı, her iki taraf için de bir hayli önemli. Fakat unutmayın, sizin göreviniz sadece onun beklentilerini karşılamak değil, bu noktada kendi karakterinizden de gereğinden fazla ödün vermeyin.

Özellikle yaşı yirmilerin ortalarını geçmiş olan erkeklerin partnerlerinden saygı bekledikleri bir gerçek. Genç yaşlarda saygı ilişkilerde o kadar önemli bir öğe değil ancak yaş ilerledikçe bu beklenti oldukça öne çıkıyor. Bu saygı ise onun her dediğine evet demek anlamına gelmiyor. Zira bu noktada saygı, onu yargılamamaktan ve onu olduğu gibi kabul etmekten geçiyor. Bu yaşlardan sonra bir erkeği kendi istediğiniz gibi şekillendirmek de zaten pek mümkün sayılmaz.

Olgunlaşmış olan erkekler, aşkta artık partnerlerinin sadece onların gözünün içine bakan, onların dediğini yapan kişiler olmalarını istemiyorlar ve bunun aksine, sevgilileri ile birer arkadaş olmak istiyorlar. Birlikte yapılan aktiviteler, edilen sohbetler, izlenen filmler, dinlenen müzikler ve çok daha fazlası, erkeklerin en büyük beklentileri arasında.

Dış görünüş erkekler için oldukça önemli ancak bunu sadece saf güzellik olarak algılamamak gerekli. Zaten sizinle birlikteyse sizi genel anlamda beğeniyor demektir ancak çok bakımsız olmanız, kötü giyinmeniz, kötü bir tarz seçmeniz gibi faktörler, onların algısını oldukça değiştiriyor. Daima full makyaj gezmeniz gerekmiyor ancak bakımlı olduğunuzun ve kendinize özen gösterdiğinizin sinyallerini de vermelisiniz.

Erkekler kendi kişisel alan ve zamanlarına düşkün varlıklardır ancak kadınlar bunu anlamakta genelde büyük zorluk yaşar ve onların her zaman kendileri ile birlikte olmalarını isterler. Halbuki erkekler, erkek arkadaşları ile takılmaktan, hobilerine vakit ayırmaktan, tek başlarına yol gitmekten ve bu tip şeylerden çok hoşlanırlar. Zira bunlar, onların kafalarını boşaltmalarına yardımcı olur. Bu nedenle onu fazla sıkmamalı, onun kendi kişisel alanına sahip olmasına destek çıkmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.