Erkeğin Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır

ERKEĞİN HOŞLANDIĞI NASIL ANLAŞILIR?

Yayın Tarihi12 Ağustos 2018 | EVLİLİK

Bir erkek ile konuşuyorsanız ancak onunla bir ilişkiye başlamadan önce onun sizden gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığını merak ediyorsanız, bunu öğrenebilmeniz için belli başlı göstergeler var. Ancak bunları iyi analiz etmeniz gerekiyor çünkü sizi arkadaş olarak gören bazı erkekler de samimiyseniz hoşlanıyormuş intibası bırakabiliyorlar. Dolayısıyla erkeğin hoşlandığı nasıl anlaşılır sorusuna yanıt verebilecek temel öğeleri hep birlikte değerlendirelim. Tek bir işaret size bir ipucu vermeyebilir ancak bir kaç tanesinin birden olması onun sizden hoşlandığının işareti olacaktır.

Erkekler de kadınlar gibi telefonla mesajlaşmayı oldukça seviyorlar ancak yakın arkadaşları ve ilgi duydukları kızlar haricinde çok fazla mesajlaşma da yapmıyorlar. Dolayısıyla onun sizinle sık sık mesajlaşması, size kişisel şeylerinden bahsetmesi ve çeşitli konularda görüşlerinizi alması, size vakit ayırdığı anlamına gelir ve bu da size verdiği değeri ortaya koyar.

Hoşlanan bir erkek, normalde çok kibar ve nezaketli duran bir erkek olmasa bile hoşlandığı kişiye karşı normalin üzerinde bir nezaket gösterecektir. Ayrıca fiziksel olarak da sizin yakınlarınızda durmayı tercih edecektir. Eğer hiç beklemediğiniz şekilde onun sizinle bir şekilde olmadık yerlerde denk geldiğini fark ediyorsanız ve bunun için hep bir bahanesi varsa, onun size karşı bir şeyler hissetme ihtimali oldukça yüksek.

Bazı erkekler iltifat etmeye daha yatkındırlar ve böylesi durumlarda size iltifat edebilmek için bahaneler yaratacakları kesindir. Lakin bazıları çok içe dönük olabilirler ve bu nedenle iltifat etmekten ziyade bu yönlerini size her koşulda destek olarak gösterebilirler. Bu kişiler size rahatsızlık veren faktörleri ortadan kaldırmak için çaba gösterebilir, sizin canınızı sıkacak şeylere karşı mücadele edebilirler. Dolayısıyla bilhassa dışa dönük olmayanlardan iltifat aramayın ve onların davranışlarına göz atın.

Hoşlanan erkeğin en büyük işaretlerinden bir tanesi ise sizin hakkınızda bir şeyler öğrenme arzusudur. Sevdiğiniz filmler, aktiviteler, hobiler, yiyecekler, içecekler ve daha pek çok konuda bir şeyler öğrenmeye çalışan erkek, sizin karşınıza çıkarken hazırlıklı olmak istiyordur ve sizin mutluluğunuz için çaba gösteriyordur.

Sizden hoşlanan bir erkeğin size uzun uzun bakacağını düşünebilirsiniz ancak pek çok erkek genellikle uzun uzun bakamaz ve gözlerini kaçırma eğilimindedir. Henüz aranızda açıklanmamış duygular varsa erkek tarafı size uzun uzun bakmayacaktır. Bunun yerine sizi gözlemlerken, sizin onun tarafına dönmenizle birlikte muhtemelen gözlerini utangaç bir şekilde kaçıracaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.