Erkeğin Ciddi Düşündüğü Nasıl Anlaşılır

ERKEĞİN CİDDİ DÜŞÜNDÜĞÜ NASIL ANLAŞILIR?

Erkekleri anlamak maalesef bazen biraz zordur ve aslında onlar direkt mesajlar vermeyi tercih etseler de söz konusu olan şey ilişkiler olduğunda onların da kafasının karıştığı bir gerçek. Dolayısıyla erkeğin ciddi düşündüğü nasıl anlaşılır sorusunu kendinize sormaya başladıysanız, erkek arkadaşınızdan bu konuda çok da net olmayan sinyaller aldığınız söylenebilir. Sizler için bu sinyalleri nasıl değerlendirmeniz gerektiğine biraz değinmeye karar verdik.

Erkekler genellikle kadınlar konuştuğu zaman yeterince dikkatli bir şekilde dinlemezler çünkü akılları muhtemelen başka bir konuyu düşünmektedir. Ancak sizinle gerçekten birlikte olmak isteyen, size değer veren ve sizi kaybetmek istemeyen bir erkek, dinleme sırasında biraz daha dikkatli olacaktır ve ciddi detayları kaçırmayacaktır. Fakat bunun tek başına bir işaret olmadığını çünkü bazı erkeklerin gerçekten kötü dinleyiciler olduklarını da unutmamak gerekiyor.

Erkeklerin bir diğer huyları ise genellikle yardım almayı reddetmeleridir. Bir mekanı bile bulacakları zaman o konuda yardım almayı ve soru sormayı reddeden erkekler, sizden yardım istiyorlarsa bu büyük bir gelişim demektir. Özellikle kendi hayatını yönlendirme konusunda sizin desteğinizi istiyor ve fikrinizi alıyorsa, sizi de gelecek hayallerinin içerisine katmış demektir.

Onların kendilerine dair pek açıklama yapmayı sevmedikleri de biliniyor. Eğer nerede olduğunu sorduğunuzda size uzun bir açıklama yaparak yanlış anlamanıza engel olmak istiyorsa, sizi kaybetmekten korkuyor demektir. Çünkü özgürlüklerine bir hayli düşkün olan erkekler, genelde sorgulanmaktan ve sınırlandırılmaktan hoşlanmıyorlar fakat birlikte olmak istedikleri kişilere karşı biraz daha toleranslı oluyorlar.

Bir erkeğin sizi tüm çevresi ile tanıştırması ve sosyal çevresine dahil etmesi, büyük bir olaydır. Çünkü onlar sosyal çevrelerine ve dostlarına oldukça değer verirler ve sizi böylesi bir yere yerleştirmeleri halinde uzun vadeli bir düşünce içerisinde oldukları söylenebilir. Gelişigüzel birliktelikler yaşayan erkeklerin çevreleriyle bu kadar tanışma imkanınız olmayacaktır ve sadece mecbur kaldıklarında sizi arkadaş çevrelerine dahil edeceklerdir.
Sizi tanımak, hakkınızda her şeyi öğrenmek ve sizinle planlar yapmak için çaba gösteren bir erkeğin uzun vadeli bir ilişki peşinde olduğu kesindir. Çünkü erkekler bu tip detayları akıllarında tutmayı sevmezler ancak tutmak istemeleri size verdiği değerin bir işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.