Erkeği Elde Etmenin Yolları

ERKEĞİ ELDE ETMENİN YOLLARI

Genellikle erkeklerin bize ilgi göstermesine alışkınız ancak bazen bir erkeğin bize ilgi göstermesi için önce onun dikkatini çekmemiz gerekebiliyor. Dolayısıyla bu konuda biraz deneyimsiz olduğumuz için erkeği elde etmenin yolları hakkında size ufak tefek bilgiler vermeye karar verdik. Unutmayın ki erkekler de bazen kadınlar kadar zor olabiliyorlar ve onları kazanmak için ciddi bir mücadele içine girmek gerekiyor. Her erkeğin en ufak tahrikte kadınların peşinden koşan varlıklar olduğunu da düşünmeyin çünkü bazı erkekler bu konuda bir hayli elde edilmesi zor olabiliyorlar.

Erkekler bakışlardan çok etkilenirler ve bu nedenle hoşlandığınız erkeğin dikkatini çekebilmek için onunla biraz bakışmanız gerekiyor. Ancak bunu direkt olarak uzun uzun gözlerine bakarak yapmayın. Bunun yerine omuzlarınıza dik bir duruş verin, göğüslerinizi hafif öne doğru çıkarın ve ara ara kaçamak bakışlar atın. Bu bakışlardan en az bir kaç tanesi onun dikkatini illa ki çekecektir ve o da kafasını size bakabilmek için o yönde tutuyorsa doğru yoldasınız demektir.

Eğer ortak arkadaşlarınızla dışarı çıktıysanız ve hoşlandığınız kişi de o grubun içindeyse, grupla aranıza biraz mesafe koyabilirsiniz. Pek çok erkek, arkadaşları içerisinde derin kahkahalar atan ve çılgınca eğlenen kadınlardan çekiniyor ve biraz daha çekingen bir yapıya prim veriyor. Bu nedenle grup içerisinde daha sessiz bir duruş sergileyebilir, çeşitli bahaneler ile ona yakın bir pozisyona oturabilir, içki alma bahanesiyle masadan kalkarak bara yönelebilir, böylece onunla konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yapılan araştırmalar erkeklerin kadınlar kadar derin düşünmediklerini gösteriyor ve bu nedenle onun size açılması için çok karmaşık planlar yapmanıza gerek yok. Erkekler genellikle kadının onlara gösterdiği ilgiye göre davranışlarına bir ayar çekiyorlar ve bu yüzden ona gülümseyerek selam vermeniz bile ilgisini çekebilir. Ancak onu yeterince tanımadan yanlış sinyaller göndermemeye dikkat edin.

Fiziksel yakınlık da erkeklerin ilgisini çeker ancak bunu abartarak kendinizi küçük düşürmeyin. Yakınlığı doğrudan dokunma olarak algılamayın ve aşağı yukarı 50 santimetre mesafeden daha yakın bir çember içerisinde kalmaya çalışın. Pek çok erkek hoşlanmadığı kadınların bu sınırdan içeri girmesini sevmez ancak potansiyel olarak beğenebileceği kadınlara müsaade ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.