Doğru Erkeği Bulmanın Yolları

DOĞRU ERKEĞİ BULMANIN YOLLARI

Yayın Tarihi08 Eylül 2016 | EVLİLİK

Kadınların çok büyük bir kısmı, yuva kurabileceği düzgün bir erkek bulmak ve onunla evlenmek ister. Fakat maalesef bunu istemek başka bir şey, elde edebilecek kadar şansa sahip olmak bambaşka. Zira her yanımızda insanlar olmasına rağmen içlerinden sadece çok azı gerçekten bize uygun olur ve onların da bizden hoşlanması, bir ilişki için en elzem şey. Ama bütün bu kombinasyonların bir araya gelmesi ihtimali de bir o kadar düşük. Doğru erkeği bulmanın yolları hususunda sizlere bildiklerimizi aktarmaya çalışacağız.

Doğru kişiyi bulmadan önce, kendinizin doğru insan olup olmadığını bir gözden geçirmelisiniz. Sizin kafanızda belli bir kalıpta erkek düşüncesi olabilir fakat belirlediğiniz bu kalıptaki erkeğin sizinle birlikte olmak isteyeceğinden emin misiniz? Eğer istediğiniz erkeğin sizinle uyumsuz olacağı aşikarsa biraz da kendinize çeki düzen vermeyi kesinlikle unutmamalısınız.

İstediğiniz erkek tipine dair net sınırlarınız olmalı. Seçenekler ve isteklerinizi çok fazla genişletmeniz, maalesef bir süre sonra hem kafanızın karışmasına neden olacak hem de istikrarsız bir çizgi izleyeceksiniz. Hatta tam olarak ne istediğinizi bilmediğiniz için muhtemelen mutsuz bir şekilde sona eren ilişkilerden de bir süre sonra bıkacaksınız.

Doğru erkeği bulmak için doğru yerde olmanız gerektiği de aşikar. Bir dans kulübünde sizinle aynı şeylere ilgi duyan doğru insanı bulabilirsiniz ancak gece sarhoş bir şekilde gece kulübünde tanıştığınız kişinin doğru insan olma ihtimali de bir o kadar düşük. Bu konuda şehir efsaneleri kulaktan kulağa yayılır ancak gece hayatından doğru insanı bulan kişi sayısı yok denecek kadar az diyebiliriz.

Biz kadınların en kötü huyu, bazı insanları çok hızlı bir şekilde yargılamak ve onlarla bir ilişkinin mümkün olmayacağını düşünmek. Elbette herkesle birlikte olmak uygun değil ancak aşırı seçicilik yaparak kimseyle birlikte olmamak da bir o kadar uygunsuz. Doğru ayarı tutturarak sizinle uyumlu olabilecek insanlara bir şans vermeniz gerekiyor. Fazla beklentiler ve romantik filmlerden elde edilen düşünceler maalesef gerçek hayattaki pek çok ilişkinin daha başlamadan sona ermesine neden oluyor. İlk görüşte aşkın genelde sadece filmlerde olduğunu unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.