Doğal Yollarla Göğüs Nasıl Büyütülür

DOĞAL YOLLARLA GÖĞÜS NASIL BÜYÜTÜLÜR?

Yayın Tarihi17 Haziran 2018 | ESTETİK CERRAHİ

Göğüs boyutu kadınların hayatlarındaki en büyük dertlerden birisi olabiliyor çünkü göğüsleri büyük olan kadınlar çeşitli ağrılardan ve yorulmaktan şikayet ederken, küçük olanlar ise bu durumun yeterince seksi ve kadınsı olmadığını düşünüyorlar. Dolayısıyla iş memelere geldiğinde kadınlar için ideal çözümü bulmak da bir o kadar zor. Ancak doğal yollarla göğüs nasıl büyütülür sorusunu kendine soranlar için elbette evde denenebilecek pek çok yöntem de mevcut. Lakin doğal yollarla denemelerin hiç bir zaman estetik cerrahinin sunduğu çözümler kadar ilerleme sağlamayacaklarını da aklınızdan çıkarmayın.

Kadınlarda göğüslerin vücuttaki yağlanma oranına göre büyümeleri, kilo alarak göğüsleri büyütmeyi mümkün kılıyor. Fakat hali hazırda çok zayıf olanlar bu vesileyle göğüslerini büyütebilirlerken, kilosu biraz fazlaya kaçanlar ve balık etli olanlar için bu çözüm pek etkili olmayacaktır çünkü bu defa da vücut görünümü ile ilgili sorunlar ortaya çıkacaktır. Eğer zayıflığınıza oranla ortalama boyda göğüsleriniz varsa biraz kilo alarak onları büyütebilirsiniz.

Kilosundan memnun olanlar ise östrojene karşı meme hassasiyetlerini denemek için bir süreliğine bol bol soya peyniri ve soya sütü tüketebilirler. Soya ürünlerinde bulunan ve vücudumuzda östrojen alınmış etkisi yaratan bu besinler, östrojen miktarına göre büyüyüp küçülen memelere sahip olan kadınlarda boyut büyümesi sağlayabilirler. Adaçayı da içerisindeki östrojen tetikleyici malzemeler sayesinde bu etkide bulunabilir.

Piyasada pek çok göğüs büyütme hapı adı altında ürün satılıyor ve temelde bu ürünlerin hepsinin östrojen salgısını arttıran yahut doğrudan östrojen yerine geçen bir yapısı mevcut. Fakat bu ürünlerin pek çoğunun sağlık bakanlığı değil tarım bakanlığı onayı gibi biraz yanıltıcı onay süreçlerine sahip olmaları sebebiyle kadınlar tarafından tüketilmesini doğru bulmuyoruz.

Bunun yanında bazı masaj hareketlerinin göğüs büyütme odaklı olduklarından da bahsediliyor ancak bu hareketlerin temelinde göğüsleri büyütmek değil dikleştirmek yatıyor. Dolayısıyla bu şekilde de ciddi anlamda bir göğüs kütlesi kazanımı elde etmek mümkün değil.

Gebe kalmak ise göğüs büyütmenin en doğal yöntemleri arasında çünkü süt bezlerinin şişmeleri ile birlikte göğüs hacminde ciddi anlamda büyüme ortaya çıkıyor. Lakin gebeliğin bitmesi ve emzirme sürecinin de tamamlanması ile birlikte göğüsler tekrar eski boyutlarına çekiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.