Deliksiz Uykular İçin Yeni Nesil Yatak Seçimi

DELİKSİZ UYKULAR İÇİN YENİ NESİL YATAK SEÇİMİ

Yayın Tarihi29 Haziran 2018 | EĞİTİM

Yetişkin bir bireyin beden ve ruh sağlığını koruyarak yeterince dinlenebilmesi için günlük ortalama 8 saat süreyle kesintisiz ve kaliteli şekilde uyuması gerekiyor. Yatak seçimi, nitelikli uykuyla yenilenmede ve yeni güne zinde uyanabilmede çok kritik bir rol oynuyor. Yataş Bedding, uzun yıllar boyunca istikrarla geliştirdiği anatomi dostu, inovatif ve ileri teknoloji ürünü yataklarla tüketiciyi buluşturarak en uyku dostu marka olmayı sürdürüyor. Yürütülen tüm araştırmalarda, “En iyi yatak hangisidir?” sorusuna tüketicilerin verdiği ilk cevap daima Yataş Bedding oluyor. Yataş Bedding, tüketicilerin estetik zevklerini de yansıtabilecekleri bir ortamda kaliteli uyku deneyimi ihtiyacına, yataklar, beyaz ev tekstili, renkli ev tekstili, bazalar ve başlıklar olmak üzere birbirini tamamlayan yeni nesil ürünlerle cevap vererek uykuseverlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Yeni Nesil Yataş Bedding Ürünleriyle Bebek Gibi Uyuyun

DELİKSİZ UYKULAR İÇİN YENİ NESİL YATAK SEÇİMİ - egitim

Kesintisiz ve huzurla uyuyabilmede, günün getirdiği yorgunluk ve ağrılardan kurtularak gerçek bir dinlenmeyi deneyimlemede seçeceğiniz yatak özellikleri birincil derece önem taşıyor. Yataş Bedding’in yeni nesil yatakları, zinde uyanabilmenizi ve yeni güne keyifli başlamanızı sağlayan ileri teknoloji özellikleri taşıyor.

Uykunuzun kaliteli ve kesintisiz olması için yatağınızın ergonomik, anatomi dostu ve dayanıklı olması gerekiyor. Yataş yatakları, pamuk ve organik yün, visco sünger, dht yaylar ve visco ped destekleriyle ihtiyacınız olan tüm uyku desteklerini sunuyor. Geliştirdiği Dht Yaylı Seri, Pocket Yaylı Seri, Hybrid Seri, Visco Lateks Seri ve Premium Seri koleksiyonlarıyla yatak endüstrisinde özel bir konuma sahip olan Yataş Bedding, yatak yayı teknolojisine getirdiği solukla beden anatomisini rahatlatırken, yatağınızın uzun soluklu kullanıma sahip olmasını da sağlıyor. 30 yılı aşkın süredir sahip olduğu çelik yay üretim deneyimi ve geliştirdiği uluslararası işbirlikleriyle Yataş Bedding, tüketicilere yatak endüstrisinde devrim olarak nitelenen DTH Yay Teknolojisi ürünü özel yatak alternatifleri sunuyor.

DHT Yay Teknolojisi, çift kişilik yatak çeşitlerinde geleneksel modellerde bulunmayan özellikleriyle öne çıkıyor. Yatağınızın uzun yıllar deforme olmamasını ve yatakta zaman içinde yükseklik kaybı yaşanmamasını sağlayan bu özel yay teknolojisi aynı zamanda boyun, bel, sırt ve omurganızı koruyarak hep istediğiniz o kaliteli uyku deneyimini sağlıyor. Çift kişilik yatak arayışınızda henüz aradığınız modelle tanışmadıysanız, Yataş Bedding’in DHT Yaylı Seri koleksiyonunun en beğenilen modellerinden Thermo Rest’i hemen inceleyebilirsiniz.

Omurga Destekli Yeni Nesil Yataklarla Gerçek Dinlenmeyi Deneyimleyin

DELİKSİZ UYKULAR İÇİN YENİ NESİL YATAK SEÇİMİ - egitim

Vücut anatominizin uyurken ve dinlenmek için ihtiyaç duyduğu güçlü omurga desteğini sahip olduğu yay teknolojisiyle sağlayan Yataş Bedding Thermo Rest yatak, uluslararası dayanıklılık testlerinde aldığı sonuçlarla da yatak deformasyonu ve yükseklik kaybı sorunu yaşatmayan model olarak tescilli bulunuyor. Yıkanabilir ve kolay çıkarılabilir kılıf özelliğiyle de çok beğenilen Thermo Rest, sahip olduğu akıllı malzeme ve tasarım ödüllü Adaptive Teknolojisi’yle yatak odanızda akıllı bir klima özellikleri sergiliyor. Uyku sürecinde kadın ve erkek anatomileri farklı özellikleri nedeniyle ortamdaki sıcaklığa göre farklı tepkiler veriyor. Yataş Bedding Thermo Rest, Adaptive Teknolojisi’yle yatak odanızda %67 oranında daha fazla nem yönetimi uygulayarak, terleme ve üşüme durumlarında kadın ve erkek tüketiciler için kişiye özel uyku sıcaklıkları sağlıyor.

Çift kişilik yatak arayışında omurganın doğal eğrisinin korunması, vücudun farklı noktalarından çoklu destekleme sistemlerinin var olması da önem taşıyor. Yataş Bedding Hybrid Serisi’nden Zero Gravity’i seçerek Wallaby Yay Sistemi’nin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Zero Gravity, uzun ve kısa yaylarının farklı özellikleriyle vücudu esnek ve hassas bir kavrayışla sararak farklı özelliklerde beden yapılarına ayrı ayrı destek sunuyor. Bedenin 5 ayrı bölgesini destekleyen model, kesintisiz ve kaliteli uyku için çok tercih ediliyor.

Çift kişilik yatak seçiminde eşlerin uyku süreci boyunca sergilediği farklı uyuma davranışları da etkili oluyor. Eşlerden biri daha sabit uyku pozisyonları tercih ederken diğer eşin uyku boyunca fazlaca hareketli oluşu ve farklı yönlere beden dönüşleri kaliteli uykuyu kesintiye uğratıyor. Bu sorunu 7 Bölgeli Pocket Yay Sistemi’yle aşan Yataş Bedding, Pocket yaylı Seri’nin çekici üyesi Duchess Comfort modeliyle uykuseverlere kusursuz omurga desteği sağlıyor. Duchess Comfort’ın sahip olduğu konfor arttırıcı özel uyku pedi, yatak üzerinde maksimum basınç dağılımı sağlayarak farklı uyku davranışları olan eşlere bebek gibi uyuma deneyimi vaat ediyor.

Yatak Seçimi’nde Premium Tercihlerle Yeni Günü Zinde Karşılayın

DELİKSİZ UYKULAR İÇİN YENİ NESİL YATAK SEÇİMİ - egitim

Nitelikli uyku konusunda hassas ve yüksek beklentili tüketicilerin ihtiyaçlarına göre dizayn ettiği farklı serilerle büyük beğeni toplayan Yataş Bedding, Premium isteklere Premium seri ve modellerle cevap veriyor. Özellikle kronik yorgunluk sorunu yaşayan, bel, omurga, boyun ağrılarından yakınan ve gece terlemesinden şikayetçi tüketiciler, gerek tek kişilik yatak ve gerekse çift kişilik yatak arayışlarında tam aradıkları ürünü Yataş Bedding serilerinde bulabiliyorlar.

Yaylı yatak teknolojilerindeki gelişmeler, anılan uyuma sorunlarına getirdikleri üstün çözümlerle beden anatomisini destekleyerek konforlu uyumayı sağlıyor.  Yataş Bedding güvencesiyle sunulan Verticoil Edge yay sistemi, sahip olduğu özel teknolojiyle uyku sırasında kasların gevşemesini kolaylaştırıyor. Yatağın tüm yüzeyinde kaliteli uyku deneyimi sunan Verticoil Edge yay sistemi, sıradan yataklara göre %21 daha fazla yay içererek daha bütünlüklü ve desteklenmiş bir uyku deneyimi sunuyor. Bu inovatif yay sisteminde uyku sırasında vücuttan atılan nemin yatak yüzeyinden uzaklaşmasını sağlayan Feran Ice Teknolojisi ise tüketicilerin en şikayetçi olduğu nitelikli uyku sorunlarına Premium özellikleriyle cevap veriyor. Tüm bu özellikleri tek bir üründe bularak en iyi yatak arayışınıza son vermek isterseniz Yataş Bedding Premium Seri’nin en beğenilenlerinden Verticoil Flex modelini inceleyebilir, yaz sezonuna sorunsuz ve kesintisiz uykularla girebilirsiniz.

“Her duruma ve her bedene uygun ideal bir çift kişilik yatak arıyorum ancak bulamıyorum.” diyenlerdenseniz Yataş Bedding’in uluslararası iş birliği sonucu dünyanın en büyük yay teknolojileri uzmanı Leggett&Platt Grubu’yla geliştirdiği Hourglass Air modeline göz atabilirsiniz. Farklı yay teknolojisiyle, değişik beden ağırlıklarına ve farklı uyku pozisyonlarına uyumlanan Hourglass Air, yaylarıyla kasları gevşetip omurganıza aktif destek verirken kraliyet mensuplarınca yataklarında tercih edilen keten kumaş dokusuyla ferah ve seçkin bir uyku deneyimi de sunuyor. Hourglass Air yatak seçiminizle huzursuz uykulara şimdi son verebilir ve ideal yatağınızı hemen satın alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Ürünlerle %100 Kaliteli Uykuyu Keşfedin

DELİKSİZ UYKULAR İÇİN YENİ NESİL YATAK SEÇİMİ - egitim

Günümüzün hareketli yaşam temposunda, kesintisiz dinlenme ve uykunun kalitesi ertesi günkü tüm duygu durumunuzu etkiliyor. Her şeyiyle eksiksiz bir dinlenmeyi elde etmek için, yorgan, yastık, alez ve uyku pedlerinizi özenle seçebilir ve bütünlüklü bir uyuma deneyimine adım atabilirsiniz. Silikonize elyaf dokulu hafif ve yumuşak Dacron yastıklar, baş ve boynunuzu destekleyip yüz kaslarınızı rahatlatıyor. Doğal ve çevre dostu materyallerden üretilen özel bambu yorganlar, terletmeyen yapılarıyla bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi oluyor. Vücutta biriken statik elektriği alan anti-stress alezler, yeni güne hafif ve huzurlu uyanmanıza yardımcı oluyor. Dolgun elyaf ve pamuklu kumaştan üretilen uyku pedleri ise beyaz ev tekstili ürünlerinin en beğenilenleri arasında yer alıyor.

Kaliteli uyku denince yatak odasına hakim olan dekorasyon konsepti ve renkli ev tekstili ürünleri de ön plana çıkıyor. Özenle seçtiğiniz üstün kaliteli yataklarınızı, %100 pamuklu kumaştan nevresim takımlarınızla donatabilir, yatak odanızın havasını rengarenk çiçek dokulu nevresimlerle zenginleştirebilirsiniz. Şönil iplik kalitesi ve jakar dokuma tekniğiyle üretilmiş yatak örtüsü setleriyle, yatak odanıza pudra pembesi ve gök mavi tonlarıyla yumuşak bir dokunuş katabilirsiniz. Dolgun ve yumuşak dokulu pike yatak örtüsü modelleriyle yatağınızı giydirebilir; pastel tonlar seçerek ortamın dinlendiriciliğini arttırabilirsiniz. Dekoratif ve depolama üniteli şık bazalarla kullanışlılık ve estetik görünüşü tek üründe yakayabilir, odanıza minimalist ve modern bir hava katabilirsiniz.

Pamuklu dokulu uyku setleri seçerek bahar ve yaz gecelerinin bunaltıcılığından kurtulabilir; şampanya-pudra pembesi ağırlıklı soft tonlarla yatak odanızda aydınlık ve ferah bir görünüm elde edebilirsiniz. Yılların deneyimiyle yatak seçimi ve kaliteli uyku dendiğinde akla ilk gelen marka olmayı başaran Yataş Bedding’in yeni nesil ürünlerinden en beğendiklerinizi www.yatasbedding.com.tr adresini ziyaret ederek hemen seçebilir, yeni günü zinde ve tümüyle dinlenmiş karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.