Dekoratif Ayna ve Kanvas Tablo

DEKORATİF AYNA VE KANVAS TABLO

Yayın Tarihi18 Temmuz 2017 | EĞİTİM

Ev ve ofis dekorasyonlarında profesyonel bir yardım almadan biraz araştırma ile kendimiz güzel fikirler ve dekorasyonlar çıkarabiliriz. Her şey biraz araştırmadan geçmektedir. İç mimarların tasarladığı evler ve ofisler bir o kadar şık durduğu gibi oldukça pahalı bir yöntemdir. Herkesin bütçesine uymayabilir. Başka bir taraftan bakıldığında ise kendi yaptığımız şeylerin beğenilmesi mutluluk vermektedir.

Mekanımızı istediğimiz gibi mobilya ve eşyalar ile düzenledikten sonra iş ufak ince fikirlere gelmektedir.

En son geleceğimiz nokta akseuarlar ile şık dokunuşlar vererek daha dikkat çekici bir hal almasını sağlayacağız. En çok dikkat edilen ve boş kalması gereksiz olan noktalarımız duvarlarımız dır. Evimizi güzelleştireceğimiz bir alan var, bunu bir reklam alanı gibi düşünün, neden kullanmak yerine oradaki alanı kötü gösterelim.

Duvar alanlarımızı dolduracağımız ürünler ise kanvas tablo, yağlı boya tablo, modern aynalar ve biblo gibi ufak süsleyici objeler. Kanvas tablonun duvarlarınızda etkisi oldukça yüksektir. Bir diğer tablo ise yağlı boyalardır. Yağlı boya tablo ile orjinal bir görünüm elde edilmektedir.

Duvarlarımızın bir diğer vazgeçilmez ürünlerinden modern aynalardır. Ayna modelleri ile evlerimize derinlik katabilir, aydınlık bir görünüm sağlayabiliriz. Aynalar ebatlarına göre fiyatları yükselmektedir. Uyguna almak için üreticilerden almanızı tavsiye ederim.

Tv ünitelerimiz, sephalarımız gibi mobilyalarımızı biblolar mumluklar ile süsleyebiliriz. Büyük mumlar şık bir dekorasyon ürünüdür. Kolayca sahip olacağımız mumlar ile beklediğiniz etkiler yaratabilirsiniz. Dekorasyon tamamen göreceli olduğu için ne kadar farklı yöntemlere girerseniz  dikkat çekebilirsiniz.

Fazla araştırmada size sağlayacak olan tasarım fikirlerinden başka alacağınız ürünleri daha uyguna bulabileceğiniz yerlerin bilgisine ulaşmaktır. Bütçenizi aşmadan güzel ürünlerle hareketlen dirilen odalarınız keyif ve huzurlu bir şekilde vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Mutlu bir yuva huzurlu ve güzel bir evden geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.