Değer Vermeyen Erkek Nasıl Davranır

DEĞER VERMEYEN ERKEK NASIL DAVRANIR?

Yayın Tarihi17 Aralık 2015 | EVLİLİK

Bir erkek arkadaşınız var ancak size değer verip vermediğine tam olarak karar mı veremiyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz, sizler için değer vermeyen erkek nasıl davranır sorusunun cevabını araştırdık ve genel geçer pek çok erkekte görülen davranışlara kısaca göz atmaya çalıştık. Lafı çok uzatmadan hemen kız arkadaşına pek de kıymet vermeyen erkeklerin davranış kalıplarına kısa kısa bir bakalım.

Sevgilisine kıymet vermeyen erkeklerin en büyük özelliklerinin başında, biraz fazla gizli yaşamak gelmektedir. Zira sizi arkadaş ortamlarında bahsetmekten bile kaçınan, sanki siz yokmuşsunuz gibi kendi sosyal çevresine devam eden erkekler, muhtemelen karşılarına çıkan diğer fırsatları değerlendirmek istiyorlardır. Dolayısıyla devamlı olarak gizli davranışlar içerisinde olan bir erkek arkadaşınız varsa yeniden düşünün.

Eğer bir şekilde sevgilinizin sizinle olan cinsel yaşamını bir başkasına bir şekilde ima ettiğine denk gelirseniz, şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Erkekler bu konuda biraz fazla konuşkan olabiliyorlar ancak kız arkadaşına değer veren bir erkek tam tersi şekilde bu konuyu genelde bir tabu haline getiriyor ve kimseye dışarı bilgi sızdırmıyor. Lakin değer vermeyen erkekler de tam tersi bir şekilde davranabiliyorlar.

Bazı erkeklerin karakter yapısı itibariyle biraz flört etmeye eğilimli oldukları biliniyor. Ancak sevgilinizin flörtöz bir karaktere sahip olması size değer vermediği ya da aldatacağı anlamına da gelmiyor. Zira küçük flörtleşmeler yaşayanlar genellikle bu flört sürecinden hoşlanıyorlar ve herhangi bir sonuç almayı beklemiyorlar. Ancak sizi aldatmayı düşünen ve değer vermeyen erkekler ise bu konuda sonuç odaklılar ve süreç onlar için sadece bir eziyet.

Seven erkeklerin sevdikleri kişiye hitapları da genellikle kibar olur, argo ve küfürlerden arındırılmıştır. Ancak size değer vermeyen bir sevgiliniz varsa muhtemelen hem direkt size karşı hem de genel konuşması içerisinde küfür etmekten çekinmeyecektir. Kadınlar bazen bu tip erkekleri çekici bulabiliyorlar ancak gerçekten sevgilisine veya eşine kıymet veren erkeklerin neredeyse hiç bir zaman küfürlü sözcükleri dile getirmediklerini belirtmemiz gerekiyor.

Tabii ki değer vermeyen bir erkeği anlamanın en iyi yolu ise, kendinizi değersiz hissedip hissetmediğinizi değerlendirmek. Bunun en önemli ölçütü sizsiniz ve kendinizi onunlayken değersiz hissediyorsanız zaten yolunda gitmeyen bir şeyler var demektir.

One Response to DEĞER VERMEYEN ERKEK NASIL DAVRANIR?

  1. Sema diyor ki:

    Teşekkürler harika Bir Bilgi Mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.