Çocuk Doğum Günü Organizasyonunda Doğru Adres gigbi.com

ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONUNDA DOĞRU ADRES: GIGBI.COM

Yayın Tarihi09 Nisan 2017 | ANNE ÇOCUK SAĞLIĞI

Çocuklar, doğum günlerini büyük bir heyecanla beklerler. Onlar için doğum günleri pasta, bol eğlence ve hediye demektir. Çocuğunuzun ve doğum gününe gelen arkadaşlarının eğlenmelerini sağlamak ve onların dikkatini çekecek bir şey bulmak tek başınıza zor olabilir. Çocukların isteklerinden anlayan profesyonel insanlarla çalışarak doğum gününü çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Çocuğunuzun doğum günü için palyaço kiralama ve sihirbaz kiralama yapabilirsiniz. Palyaço, çocuklarınıza eğlenceli anlar yaşatırken sihirbaz, hiç ummadıkları sihir gösterileriyle onları büyüleyebilir. İnternet üzerinden palyaço ve sihirbaz bulabilirsiniz. Palyaço ve sihirbaz bulmak için organizasyon şirketleriyle görüşmenize ya da tek tek arama yapmanıza gerek yok. gigbi.com, aradığınız palyaço ve sihirbazı size getiriyor.

ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONUNDA DOĞRU ADRES: GIGBI.COM - anne-cocuk-sagligi

Gigbi.com üzerinden form doldurarak palyaço ve sihirbazlardan fiyat teklifi almaya başlayabilirsiniz. Doğum gününün olacağı tarihi, mekanı, doğum günüyle ilgili ayrıntıları yazarak palyaço ve sihirbazlardan teklif gelmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik palyaço ve sihirbazlardan fiyat teklifi alabilmek için iki ayrı form doldurmanıza gerek yok. Aynı anda hem sihirbazlardan hem de palyaçolardan fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

gigbi.com’a telefon bilgilerinizi vermek zorunda da değilsiniz. Sadece mail adresinizi doğru bir şekilde girmeniz yeterli. Siz fiyat teklifi talebinizi oluşturduktan sonra gigbi’ye kayıtlı, etkinliğiniz için uygun olan sihirbaz ve palyaçolara bildirim gidiyor ve birkaç dakika içinde teklifler size ulaşmaya başlıyor.

Alanında profesyonel palyaço ve sihirbazların gönderdikleri teklifleri değerlendirebilir, site üzerinden mesajlaşabilir ve istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Örneğin; palyaçonun aynı zamanda yüz boyama bilen biri olmasını istiyorsanız, bu konuda bilgi almak için gigbi.com üzerinden mesaj atabilirsiniz. Ayrıca size fiyat teklifi vermemiş olan ve sizin beraber çalışmak istediğiniz bir palyaço ya da sihirbaz varsa o kişiden fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Bu tür etkinliklerde beraber çalışacağınız kişilerin iyi referansları olması önemlidir. gigbi.com üzerinden, diğer insanların yaptıkları yorumları okuyabilirsiniz. Bu, karar vermenizi de oldukça kolaylaştıracaktır. Yorumları okuyup, profilleri inceleyebilirsiniz. Eğer isterseniz siz de etkinlikten sonra çalıştığınız kişiye yorum yazabilir ve düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. gigbi’den planlayacağınız etkinlik için gigbi.com’a hiçbir ücret ödemezsiniz. Sadece etkinlik için beraber çalıştığınız sihirbaz ve palyaçolara ücret ödersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.