Burçlara Göre Ruj Renkleri

BURÇLARA GÖRE RUJ RENKLERİ

Yayın Tarihi28 Aralık 2016 | ESTETİK CERRAHİ

Ruj seçimi yaparken çok sayıda farklı kritere dikkat etmek gerekiyor ve bunlar arasında saç ve göz renginizden tutun da ten renginiz ve gideceğiniz mekana kadar çok sayıda kriter mevcut. Ancak astrolojiye meraklı olanlar için burçlara göre ruj renkleri de önem kazanıyor. Zira burcunuzun karakterinize yaptığı etkileri daha da kuvvetlendirmek veya bazı etkileri silmek için ruj rengi ayarlaması yapabilir ve daha mutlu bir şekilde hayatınızı sürdürebilirsiniz. Dilerseniz burçlar ve renkler konusunda hemen detaylara başlayalım.

Koç Burcu: Koç burcuna mensup olanlar biraz daha özgürlüklerine düşkün ve tutku sahibi insanlar oluyorlar ve bu nedenle onlar için biraz daha cesaret gerektiren tonlar ideal oluyorlar. Bu nedenle kızıl ve benzeri ruj renkleri kesinlikle iş görecektir.

Boğa Burcu: Boğa burcu ise sadelikten hoşlanır ve estetiğin yanında biraz da pratik kullanıma değer verirler. Bu nedenle koyu bordo veya mürdüm rengi tam olarak onlara uygun hale gelir.

İkizler Burcu: Sosyal, çeneli ve dikkat çekici olan ikizler burcu kadınları, bu kendilerine dikkat çeken yapılarını parlatıcı etkiye sahip rujlar ile öne çıkarabilirler. Dolayısıyla mat ruj renklerinden uzak durmalılar.

Yengeç Burcu: Yengeçlerin biraz daha aileye düşkün ve evcil yapıları onlar için natürel tonları ideal kılıyor. Ancak biraz daha cesur olmak isteyen yengeçler kırmızı ve bordo da kullanabilirler. Özellikle ilerleyen yaşlarda koyu renkler daha belirgin hale geleceklerdir.

Aslan Burcu: Aslanlar genellikle liderlik konusunda grupları içerisinde etkin olurlar ve eğlenmeye de bayılırlar. Fakat bunu yaparken zarifliklerinden bir şey kaybetmezler. Canlı pembe tonları ise bu huylarını destekleyecektir.

şehrinrehberi

Başak Burcu: Başak kadınları çalışkan, düzenli ve biraz da disiplinlidirler. Bu yüzden metalik dudak parlatıcıları her renkte onlar için uyum göstereceklerdir.

Terazi Burcu: Terazi erkekleri de kadınları da uyum peşinde koşarlar ve biraz daha bilgi deposu olurlar. Bu bilge tavırlara ise şarap rengindeki ağır tonlar çok yakışacaktır.

Akrep Burcu: Akrepler her zaman için yoğun bir manevi kapasiteye sahip olurlar ve bazen gizemli kadını oynamayı da severler. Kahveye kaçan tonlar onların bu duygusallığını yansıtmakta başarılı olacaktır.

Yay Burcu: İyi bir arkadaş, ara bulucu ve pozitif düşünce meraklısı olan yay burcu kadınları, açık kahve ve ona yakın tonlarda başarı yakalayacaklardır.

Oğlan Burcu: Oğlaklar hırslı, biraz paracı ve hedeflere önem veren kişiliklerdir. Bu ciddilik ve hırsı biraz gizlemek için pembe tonları kullanmak dışarıya daha olumlu bir görünüm verecektir.

Kova Burcu: Kova burcu kadınları dürüst olurlar ve arkadaşlarına biraz düşkündürler. Mor ve çevresindeki tonlar bu nedenle onlara çok yakışır.

Balık Burcu: Balık kadınları hassas, yoğun duygulara sahip ve biraz da öngörülü insanlar olurlar ve gizemli şeylere bayılırlar. Bu nedenle turuncu renkler ve biraz da pembe onlar için iyi bir denge unsuru olacaktır.

İlgili Yazılarımız

BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI Burun estetiği dünyanın her yerinde en çok ihtiyaç duyulan ameliyatlardan bir tanesi olmaya devam ediyor. Yüzümüzün çok göz önünde olan bir bölgesinde...
VARİS NEDİR, BELİRTİLERİ VE TEDAVİSİ Varis Nedir? Varis ülkemizde pek çok kadının en büyük dertlerinden birisi olmaya devam ediyor. Bacaklarda bulunan koyu renkli damar yapısı ile kendin...
KALICI MAKYAJ NEDİR, NASIL YAPILIR Makyaj kadın bakımının en önemli parçalarından birisi ve kadınların vazgeçemediği makyaj yapma uygun vakit yoksa büyük eziyetlerden birisi haline gele...
DOĞAL YOLLARLA GÖĞÜS BÜYÜTME Göğüs büyütmek için yapılan estetik ameliyatlar ve silikon gibi yöntemler her ne kadar en iyi çareler gibi görünseler de uzun vadede sebep oldukları d...
DİZ KAPAĞI ESTETİĞİ AMELİYATI Bacak ve dizler özellikle yaz aylarında en çok dikkat çeken noktalardan bir tanesi. Kısa etekler, şortlar, plajda mayolar derken güzel görünmeye gayre...
GÖĞÜS DİKLEŞTİRME AMELİYATI Göğüs boyutu veya dikliği kadına en çok güven veren fiziksel özelliklerden bir tanesi. Bazen göğüsler ideal boyutlarda olsalar bile dik olmama, sarkma...
SPOR YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER Spor günlük faaliyetlerimiz arasında yer alması gereken en önemli konulardan bir tanesi ancak özellikle ülkemizde hem gereken değer verilmiyor hem de ...
SİVİLCE İZLERİ NASIL GEÇER Sivilceler çoğunlukla ergenlikte, hatta erkek çocuklarında daha yoğun olmak üzere görülseler de ergenlik sonrası yetişkinlik döneminde de yoğun olarak...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.