Burçlara Göre Ruj Renkleri

BURÇLARA GÖRE RUJ RENKLERİ

Yayın Tarihi28 Aralık 2016 | ESTETİK CERRAHİ

Ruj seçimi yaparken çok sayıda farklı kritere dikkat etmek gerekiyor ve bunlar arasında saç ve göz renginizden tutun da ten renginiz ve gideceğiniz mekana kadar çok sayıda kriter mevcut. Ancak astrolojiye meraklı olanlar için burçlara göre ruj renkleri de önem kazanıyor. Zira burcunuzun karakterinize yaptığı etkileri daha da kuvvetlendirmek veya bazı etkileri silmek için ruj rengi ayarlaması yapabilir ve daha mutlu bir şekilde hayatınızı sürdürebilirsiniz. Dilerseniz burçlar ve renkler konusunda hemen detaylara başlayalım.

Koç Burcu: Koç burcuna mensup olanlar biraz daha özgürlüklerine düşkün ve tutku sahibi insanlar oluyorlar ve bu nedenle onlar için biraz daha cesaret gerektiren tonlar ideal oluyorlar. Bu nedenle kızıl ve benzeri ruj renkleri kesinlikle iş görecektir.

Boğa Burcu: Boğa burcu ise sadelikten hoşlanır ve estetiğin yanında biraz da pratik kullanıma değer verirler. Bu nedenle koyu bordo veya mürdüm rengi tam olarak onlara uygun hale gelir.

İkizler Burcu: Sosyal, çeneli ve dikkat çekici olan ikizler burcu kadınları, bu kendilerine dikkat çeken yapılarını parlatıcı etkiye sahip rujlar ile öne çıkarabilirler. Dolayısıyla mat ruj renklerinden uzak durmalılar.

Yengeç Burcu: Yengeçlerin biraz daha aileye düşkün ve evcil yapıları onlar için natürel tonları ideal kılıyor. Ancak biraz daha cesur olmak isteyen yengeçler kırmızı ve bordo da kullanabilirler. Özellikle ilerleyen yaşlarda koyu renkler daha belirgin hale geleceklerdir.

Aslan Burcu: Aslanlar genellikle liderlik konusunda grupları içerisinde etkin olurlar ve eğlenmeye de bayılırlar. Fakat bunu yaparken zarifliklerinden bir şey kaybetmezler. Canlı pembe tonları ise bu huylarını destekleyecektir.

Başak Burcu: Başak kadınları çalışkan, düzenli ve biraz da disiplinlidirler. Bu yüzden metalik dudak parlatıcıları her renkte onlar için uyum göstereceklerdir.

Terazi Burcu: Terazi erkekleri de kadınları da uyum peşinde koşarlar ve biraz daha bilgi deposu olurlar. Bu bilge tavırlara ise şarap rengindeki ağır tonlar çok yakışacaktır.

Akrep Burcu: Akrepler her zaman için yoğun bir manevi kapasiteye sahip olurlar ve bazen gizemli kadını oynamayı da severler. Kahveye kaçan tonlar onların bu duygusallığını yansıtmakta başarılı olacaktır.

Yay Burcu: İyi bir arkadaş, ara bulucu ve pozitif düşünce meraklısı olan yay burcu kadınları, açık kahve ve ona yakın tonlarda başarı yakalayacaklardır.

Oğlan Burcu: Oğlaklar hırslı, biraz paracı ve hedeflere önem veren kişiliklerdir. Bu ciddilik ve hırsı biraz gizlemek için pembe tonları kullanmak dışarıya daha olumlu bir görünüm verecektir.

Kova Burcu: Kova burcu kadınları dürüst olurlar ve arkadaşlarına biraz düşkündürler. Mor ve çevresindeki tonlar bu nedenle onlara çok yakışır.

Balık Burcu: Balık kadınları hassas, yoğun duygulara sahip ve biraz da öngörülü insanlar olurlar ve gizemli şeylere bayılırlar. Bu nedenle turuncu renkler ve biraz da pembe onlar için iyi bir denge unsuru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.