Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

BOĞA BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yayın Tarihi07 Haziran 2016 | EĞİTİM

Burçlar serimizin ikinci yazısına geldik ve bu defa da boğa burcu kadınının özellikleri hususunda sizlerle astrologlardan edindiğimiz en önemli bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Boğa burcu kadınlarının fiziksel özellikleri ve diğer tüm yanlarıyla hemen devam edelim.

Boğa burcu kadınları, eğer beslenmelerine ve spora dikkat ediyorlarsa, genellikle fiziksel anlamda ince ve biraz da minyon tiplidirler. Bu özelliklerinin yanına bir de genellikle kendilerine has ilginç bir güzellikleri olduğunu eklersek, onları çekici bulmayacak az sayıda insan olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça asil ve narin görünümlerine karşın, bilhassa modaya uyma konusunda başarılı olan bu burç kadınları, kendilerini bu sayede dikkat çekici hale getirmekten de çekinmezler.

Boğa burcunun en dikkat çekici yanlarından bir tanesi, genellikle oldukça anlaşılır, sade ve çekici bir şekilde konuşmaktadır. Tabii ki bu durum burcun kadınlarına da geçmiş durumda. Dolayısıyla kendilerini çevrelerine kabul ettirmek ve sevdirmek konusunda genellikle bir sıkıntı yaşamadıklarını belirtmek gerekiyor. Bu huyları genellikle karşılarındaki kişilerin onların çevresindeyken bir huzur duygusu içerisinde olmalarına da yardımcı olur.

Genellikle pek çok konuda engin bilgi sahibi olan boğa burcu kadınları, bu bilgileri sayesinde hem dikkat çekici olmayı hem de çevrelerindeki insanları eğlendirmesini iyi bilirler. Bilhassa espriler konusunda beklenmedik performans gösterebilmeleri, arkadaş çevrelerinde onları popüler bir hale getirebilir.

Sakin ve uyumlu kişilikleri fazla zorlandığında, bu kadınlar kırılabilir ve bunu size kaprisler, tripler ile gösterebilirler. Her ne kadar kavgaları pek sevmeseler de, tartışma ve çatışma anlarında kendi içlerine kapanmayı tercih ettikleri için kavgadan çok daha fazla zorluk çekebilirsiniz. Bunun yanında, bir de yeniliklere kapalı ve alışkanlıklara dayalı bir hayat yaşamak istemeleri, bilhassa daha hızlı bir hayat yaşamak isteyenlerle uyumsuzluklar yaşamalarına sebep olur. Fakat ilişkilerde yer yer çok kıskanç olabildiklerini ama bunun ödülünü sadakatleriyle geri verdiklerini de es geçmeyelim.

Maddi anlamda rahatlığı seven ancak bunu kendisi elde etmek isteyen boğa burcu kadınları, çevrelerine güvenip de maddi durumlarını riske atmak istemezler. Fakat çalışkanlıklarıyla bu isteklerine erişseler de, pek risk almayı sevmeyen yapıları nedeniyle biraz işkolik olmak zorunda kalabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.