Biorezonans Nedir, Nasıl Uygulanır

BİOREZONANS NEDİR, NASIL UYGULANIR?

Biorezonans son dönemlerde ortaya çıkan alternatif tıp tedavileri arasında en dikkat çekici olanlar arasında ancak tek başına bir tıbbi yöntem olarak değil, diğer tıbbi tedavilere ek bir tamamlayıcı tedavi yöntemi olduğu da uzmanlar tarafından belirtiliyor. Yani sadece biorezonans tedavileri ile mucizevi bir şekilde iyileşmenin mantıklı olmadığı bu mesleği icra eden hekimler tarafından sıklıkla aktarılıyor. Biorezonans nedir ve biorezonans nasıl uygulanır diyenler için gerekli bilgileri bir araya getirdik.

Biorezonans tedavisinin temel alındığı nokta, vücudun kendi ürettiği elektromanyetik frekansın tespiti. Zira bedenimizde bulunan tüm hücrelerimiz belli bir frekansta yayın yapıyorlar ancak olumsuz etkilere sebep olan faktörler bu frekansın bozulmasına sebep olabiliyor. Dolayısıyla frekansta oluşan bu bozuklukların düzeltilmesi ile rahatsızlıkların tedavisi ile semptomlarının azaltılması mümkün olabiliyor. Hücrelerin birbirleri ile olan iletişimleri de böylece daha kaliteli hale geliyor ve bireyleri olumsuzluğa sürükleyen bu kötü enerji pasifize ediliyor.

Biorezonans tedavisinde kullanılan tespit araçları ile vücudun neden frekansından saptığı belirleniyor ve buna göre bir tedavi düzenleniyor. Zira zehirlenme ile alerji arasındaki frekans değişimleri birbirinden çok farklı olabiliyor. Tedaviler her ne kadar başlarda alerji temelli olarak başlatılmış olsalar da, son senelerde neredeyse her hastalığın tedavisinde bir etkisinin olduğu da tespit edilmiş durumda. Ancak dediğimiz gibi tek başına biorezonans tedavisinden medet ummak yerine onu esas tedaviye ek bir araç olarak değerlendirmek daha doğru olacaktır.

Tedavide ilk olarak hastaya özel bir kan testi gerçekleştiriliyor ve bu kan testi ile pek çok farklı etken tespit ediliyor. Elde edilen veriler bir de elektromanyetik frekansların ölçülmesi ile birleştirildiği zaman gizli olan alerjiler bile tespit edilebiliyorlar. Bunun ardından da bu iş için hazırlanmış olan özel cihaz, kişinin sahip olması gereken frekansa ulaşabilmesi için gereken düzenlemeleri yapıyor.

Gizli alerjiler, stres, depresyon, yorgunluk, bakteri ve parazit kaynaklı rahatsızlıklar, migren, ağrılı hastalıklar, zayıf bağışıklık sistemi, kanser ve hatta idrar kaçırma gibi rahatsızlıkların tespiti ile tedavisinde biorezonansın çok ciddi bir katkısı bulunuyor. Tedavilerin bir kaç haftadan bir yıla kadar uzayabildiklerini de belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.