Banyo Mobilyaları ile Uyumlu Armatur Seçimi

BANYO MOBİLYALARI İLE UYUMLU ARMATÜR SEÇİMİ

Zevkinize göre döşenmiş şık bir banyo için detaylara her şeyden fazla özen göstermeniz gerekiyor. Temel dekorasyon ögelerine gösterdiğiniz özeni, banyo musluğu ve diğer aksesuar çeşitlerine göstermediğiniz takdirde arzu ettiğiniz uyum ve ferahlığı yakalamanız zorlaşabiliyor. VitrA, özgün ve modern çizgilere sahip armatür çeşitleri sayesinde banyonuza zamansız dokunuşlar yapmanıza izin veriyor. Farklı stillerde tasarlanan VitrA banyo koleksiyonları, dekorasyona katmak istediğiniz etki doğrultusunda farklı materyallerde üretilen ve farklı stilleri yansıtan VitrA armatür çeşitleri ile bir araya getirilebiliyor.

Zamansızlığı Vurgulayan Krom Işıltısı

İskandinav stilinden izler taşıyan VitrA Sento koleksiyonu, yuvarlak hatları ve modern çizgileri sayesinde banyoları zamansız bir görünüme kavuşturuyor. Sadeliğin ön planda olduğu koleksiyon, banyoda ihtiyaç duyulan tüm modülleri barındırıyor. Çamaşır makinesinden, klozet çeşitlerine kadar farklı ürünlere yer verilen koleksiyon, küçük banyolara bile ferahlığı katmayı başarıyor. Aydınlatma ve ayna destekli dolap çeşitleri, derinlik algısını pekiştiriyor ve banyolara ferahlık katıyor.

BANYO MOBİLYALARI İLE UYUMLU ARMATÜR SEÇİMİ - egitim

VitrA Sento koleksiyonu, mat yüzey dokusuna yer verilen beyaz, krem ve antrasit renk alternatifleri ile beğenilere sunuluyor. Modern ve zamansız bir etki için mat beyaz renk alternatifini değerlendirebileceğiniz koleksiyon, yuvarlak hatları sayesinde kullanıldığı ortamları dinlendirici bir atmosferle buluşturuyor. Klasik banyo dekorasyonunun vazgeçilmezi olan krom, VitrA’nın özgün armatür tasarımları sayesinde modern bir görünüme kavuşuyor. Dekorasyondaki zamansız görünüm, özgün çizgilere sahip VitrA Memoria banyo armatürü modelleri ile pekiştiriliyor. Kromun modası asla geçmeyen ışıltısı, Memoria koleksiyonunun sıra dışı tasarımı sayesinde çağdaş bir görünüme kavuşuyor.

Antrasit ve Kristalin Lüks Yansımaları

Soğuk renkler, banyo dekorasyonundaki lüks algısını pekiştirmede oldukça etkili oluyor. VitrA Sento koleksiyonu içerisinde yer alan doğal ahşap görünümlü detaylarla hareketlendirilen antrasit banyo mobilyası çeşitleri, yuvarlak hatları ve doğal geçişleri sayesinde banyo dekorasyonunu lüks bir atmosferle buluşturuyor. Antrasit renginin ağırlığı, ayna gibi yansıtıcı yüzeylere dekorasyonda yer verilerek aşılabiliyor.

Kristal ışıltısı, yüzyıllardan beri lüks ve zarafetin bir diğer sembolü olarak öne çıkıyor. Kristal parıltısını metalin yansımaları ile bir araya getiren VitrA Juno Crystals from Swarovski armatür koleksiyonu, modern ve lüks bir hava yakalamak için benzersiz bir seçim oluyor. Koleksiyonun sunduğu krom renk alternatifi, antrasitin soğukluğu ile kusursuz bir uyum gösteriyor. Koleksiyon, kromun klasik duruşunu kristal detaylarla hareketlendirmeyi başarıyor.

BANYO MOBİLYALARI İLE UYUMLU ARMATÜR SEÇİMİ - egitim

Yalın Tasarımın Modern Dokunuşu

Modern banyo dekorasyon trendleri arasında yalın tasarım detayları öne çıkıyor. Yalın tasarım, doğadan ilham alınan sadeliği sayesinde banyoları ferah ve dinlendirici bir atmosfere kavuşturuyor. VitrA Integra banyo koleksiyonu, ahşabın doğallığını mat seramik dokusu ile sarmalıyor. Doğal geçişleri ile öne çıkan koleksiyon, her banyoya uyum sağlayacak şekilde farklı ebatlarda çeşitlendiriliyor. Banyoda ihtiyaç duyacağınız tüm modüller, koleksiyonun içerisinde yer alıyor. Çamaşır dolabından lavabo altı dolabına kadar farklı alternatifler, banyoları duru bir güzelliğe kavuşturuyor.

VitrA Integra koleksiyonunun güzelliğini ortaya çıkaracak armatür seçimi için sadeliğin ön planda olduğu modern tasarımlara odaklanmak gerekiyor. Yalın bir güzelliğe sahip Nest Trendy armatür koleksiyonu, modern çizgileri sayesinde banyo atmosferini ferahlıkla buluşturuyor. Kromun kendine has ışıltısını taşıyan koleksiyon, tasarımda yer verilen minimal detaylar sayesinde banyo dekorasyonuna modern bir dokunuş yapıyor.

Dekorasyonun bir bütün olduğunu düşünen VitrA, su tasarrufu ve konforlu kullanımı bir arada sunan armatür modelleri ile dikkat çekiyor. VitrA banyo koleksiyonlarında yer alan banyo mobilyaları, dolaplar ve aksesuarlarla uyum gösteren detaylara sahip musluk çeşitleri, farklı stilde tasarımlar arasından seçim yapmanıza imkân veriyor. Siz de en yakın VitrA mağazasına uğrayarak hayalinizdeki banyo dekorasyonuna imza atabilir, modern ve özgün tasarımlara banyonuzda yer verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.