Balık Burcu Kadınının Özellikleri

BALIK BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Balık burcu kadınının özellikleri ile burçlar serimize devam ediyoruz ve artık 12 haftadır devam eden bu serimizin de sonuna geldik denilebilir. Fakat ilerleyen haftalarda burçların erkeklerinin de özelliklerini sizlere aktararak bu konudaki merakınızı gidermenize yardımcı olmaya çalışacağız. Dilerseniz balık kadınlarının en dikkat çekici yanları ile hemen devam edelim.

Balık kadınlarının fiziksel anlamda en dikkat çekici yanları, modayı iyi takip etmeleri nedeniyle fiziksel görünümleri nasıl olursa olsun kendilerini öne çıkaracak bir yapıyı koruyabilmeleridir. Dolayısıyla onları gördüğünüzde kendisine özen gösteren, bakımlı ve hoş bir kadınla birlikte olduğunuzu hemen farkedeceksiniz. Genel olarak kıvırcık saçlı olma eğilimleri olan balık kadınları, burunlarının biraz büyük olmasına karşın diğer fiziksel özellikleri ile bu açıklarını kapatabiliyorlar.

Balık burcu kadını iyi huylu ve sempatik bir insan olarak bilinir, tanınır. Fakat zaman zaman çok inatçı olabilmesi nedeniyle bir anda bu sempatikliğinin kaybolduğunu da görebilirsiniz. Bilhassa istediği şeyler konusunda önü alınamaz bir hırsa sahip olan balık burcu kadınları, bu hırsları nedeniyle insanları bir anda gözardı etmeye başlayabilirler.

Bu davranışlarının temel sebebi ise genellikle duyguları ile hareket etmeleri. Çünkü duygusal olarak yaşadıklarını bir anda hayatlarına dökmeye alışkın olmaları, zaman zaman düşüncesizce hareket etmelerine sebep olabiliyor. Ancak bu duygusallık onları aynı zamanda iyi bir aile üyesi yapıyor. Evine, eşine ve çocuklarına bağlı olacak bir eş arayanlar balık burcu kadınlarının evcimenliğini seveceklerdir.

Fakat bu duygusallıkları aynı zamanda kıskançlığa da sebep olur. Sadece sevgililerini veya eşlerini değil, çocuklarını, arkadaşlarını, ailelerini ve pek çok diğer şeyi de kıskanabilen balık kadınları, bu yüzden özgür bir ruha sahip olan insanları biraz darlayabilirler.

Çok sık hayallere dalan balık kadınları, hayallerinin akla mantığa uygun olması halinde onları gerçekleştirebilmek için çaba göstermekten de geri durmazlar. Ancak duygusal yapıları hayallerine ulaşamadıkları zaman oldukça üzülmelerine de sebep olur. Bu yüzden balık kadınları ile birlikte olan kişilerin, onların sık duygusal durum değişimlerine hazır olmaları gerekiyor.

Aşka büyük önem veren ve sadece gerçekten sevdiği insanlar ile birlikte olan balık kadını, ciddi ve uzun vadeli bir ilişki arayanların da ilgisini çekmeyi başaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.