Ayrılmak İsteyen Erkek Nasıl Davranır

AYRILMAK İSTEYEN ERKEK NASIL DAVRANIR?

Yayın Tarihi02 Şubat 2017 | EVLİLİK

İlişkiler bazen güzel son olan evlilikle, bazen de maalesef kötü son olan ayrılıkla sona ererler ancak zaman zaman ilişkinin hangi yöne gittiğini kestirmemiz de bir hayli zor olur. Dolayısıyla karşımızdaki insanın niyetini tespit edebilmemiz için onun davranışlarını doğru bir şekilde okumak gerekiyor. Ayrılmak isteyen erkek nasıl davranır sorusu da tam olarak bu konuya parmak basıyor ve sizler için dikkat etmeniz gereken noktalara biraz değindik. Ancak unutmayın, her davranış illa ki onun ayrılmak istediğini göstermiyor ve belki de bunlardan bir kaç tanesi onun karakteri olabilir.

Ayrılığı aklından geçirmeye başlamış olan erkeklerdeki en dikkat çekici şey, artık aranızdaki telefon iletişiminin bir hayli azalmış olmasıdır. Mesajlarınıza daha geç cevap vermeye başlayan, telefonlarınızı açmayan veya sizi telefonla aramayan bir erkek, eğer geçmişte bunları yapıyorduysa, yavaş yavaş gidici olabilir. Çünkü bu durum sizi eskisi kadar merak etmediğini gösteriyor. Ancak çok yoğun iş durumu gibi sebeplerden dolayı yorgun olması da buna sebep olabilir ve bu durumun arkaplanını biraz araştırmak gerek.

Erkek arkadaşınız eskinden daha fazla şikayet ediyorsa ve neredeyse her şeyden memnuniyetsizliğini dile getirip durmaya başladıysa, bu onun ayrılmak istediğine bir işaret olabilir. Giyiminiz kuşamınız, davranışlarınız ve hayatınızdaki her şey artık ona rahatsızlık vermeye başlamış olabilir ve bu da ayrılığa giden yolu döşer. Ancak bazen bunun sebebi biz kadınlar olabiliyoruz ve kendi davranışlarımızdaki değişimler erkekleri rahatsız edebiliyor. Durup dururken mi yoksa haklı bir sebepten mi böyle bir davranış içerisine girdiğini iyi bir şekilde değerlendirin.

Sevgimizi göstermemizin en iyi yollarından bir tanesi tabii ki dokunmak ancak ayrılık düşüncesi olan bir erkek muhtemelen eskisi kadar dokunmaktan da çekinecektir ve size fiziksel anlamda biraz uzak olacaktır. Eskisi gibi sevgi dolu şekilde sarılmıyor, elinizi tutmak için fırsat kollamıyorsa, erkek arkadaşınızın artık gidici olduğunu düşünebilirsiniz.

İlişkiye ara vermek isteyen bir kişi ise erkek de olsa kadın da olsa maalesef ayrılığı kafasına sokmuş demektir ve verilen aradan sonra yeniden birleşseniz bile mutlu bir sona erişme şansınız pek yok. İyisi mi o sizi terketmeden siz bu ilişkiye bir son verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.