Aldatıldığımı Nasıl Öğrenirim

ALDATILDIĞIMI NASIL ÖĞRENİRİM?

Aldatılmak maalesef pek çok kadın için hayatın gerçeklerinden bir tanesi ancak bunu böyle kabul edip de eliniz kolunuz bağlı oturmak zorunda da değilsiniz. Zira hukuk, aldatılan kadınlar için oldukça fazla sayıda seçenek sunuyor ve yasal haklarınızı alarak eşinizden ayrılmanız mümkün. Ancak bunun için öncelikle aldatıldığınızdan emin olmanız gerekli çünkü sadece şüpheler üzerine eşinize bir şey söylemeniz, yanlış sinyal alabilme ihtimalinizden dolayı pek doğru olmayacaktır. Bu nedenle aldatıldığımı nasıl öğrenirim diyenler için en önemli ipuçlarını bir araya getirdik.

Aldatılan erkeklerin ilk yaptıkları işlerden bir tanesi, kendilerini ulaşılmaz kılmaktır. Yani eşiniz veya sevgiliniz, sürekli olarak şarjının bittiğini bahane ediyorsa ve telefonu kapanıp duruyorsa, onun bir şeyler karıştırdığından emin olabilirsiniz. Özellikle de sürekli ofiste çalışan birisinin böylesi bir soruna maruz kalması pek de mümkün değil. Şarj problemleri genellikle akşam saatlerine karşı vuku bulurlar ancak daha öğlen saatinden kapanan telefonlarla karşılaşıyorsanız, şüphelenebilirsiniz.

Bunun yanında, erkeklerin genelde giyim kuşamlarına kadınlar kadar düşkün olmadıkları ve rahatlığı şıklığa tercih ettikleri bir gerçek. Ancak eşiniz bir anda güzel giyinen, parfümler seçen, traş olan ve kozmetiğe özen gösteren birisi haline geldiyse, şüphelenmek için sebepleriniz mevcut demektir. Bu tip konularda yaşanan 180 derece dönüşler birer şüphe kaynağı olmalılar.

Aldatan erkeklerin bir diğer alışkanlığı ise telefonu artık sağda solda bırakmamak ve devamlı olarak yanında gezdirmektir. Ancak bazıları buna karşı gizli bir ikinci telefon alma çözümü bulmuş durumda ve bu yüzden bunun takibini yapmak biraz daha zor oluyor. Arada bir sağı solu kurcalayarak bu ikinci telefona ulaşma imkanınız var ancak onu işyerinde bırakıyor da olabilir.

Eğer eşinizle güzel bir gün geçirmek, tatil yapmak gibi planlarınız varsa ancak o bu planların kesinliğine dair bir şey diyemiyor, lafı geçiştiriyorsa, aldatıyor olabilir. Zira sizi aldattığı kişi ile olan planlarının çakışmaması için kendine böyle bir çözüm bulmaktadır. Onunla geçirdiğiniz vaktin azalıyor olması da bunun işaretlerinden bir tanesi.

Elbette cinsel isteksizlik de bu işaretlerden birisi çünkü bir başkasıyla bu ihtiyacını gidermesi halinde size karşı olan ilgisi azalma gösterecektir. Eskisi kadar tutkulu bir erkek değilse ve tam bir aile babasına dönüştüyse, bu konuda alarm çanları çalıyor demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.