Akrep Burcu Kadınının Özellikleri

AKREP BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yayın Tarihi09 Ağustos 2016 | EĞİTİM

Akrep burcu kadınının özellikleri ile burçlar serimize devam ediyoruz. Akrep burcu kadınlarının en önemli fiziksel özelliklerinden sonra genel özellikleri ve aşk hayatına dair bir kaç bilgiyle sizlere onlar hakkında elimizden geldiğince bilgi vermeye çalışacağız.

Akrep burcu kadınları, genellikle derin bakışlı ve etkileyici bir görünüme sahiptirler. Bilhassa gözlerini çok iyi kullanmaları nedeniyle çevrelerindeki kişileri etkilemesini bilir, bunu da bazen onları kullanmak için kullanabilirler. Modayı iyi takip eden ve hafif balık etli olma eğilimleri bulunan akrep kadınları, güzel oldukları zaman diğer burç kadınlarının aksine bu güzelliği daha da öne çıkarmasını bilirler.

Hırslı ve kuvvetli bir yapılarının olması, onları hedeflerine ulaşmaları konusunda etkili bir hale getirir ancak zaman zaman kibirli olabilmeleri, başka insanlar ile çatışmalarına sebep olur. Onunla uyumlu bir kişilik sergilerseniz sizin için her şeyi yapmak isteyecektir ve sizinle vakit geçirecektir fakat onun yoluna çıkanlar ise tam tersi şekilde pek çok çatışma ile karşılaşabilirler.

Akrep kadınlarının bir diğer özellikleri ise ciddi anlamda kıskanç olmalarıdır. Başkalarında olup da onlarda olmayan şeyler, bunun yanında ilişki içerisindeki kıskançlıklar, maalesef çevrelerindeki insanlar için hayatı çekilmez yapabilir. Bu yüzden onu kıskandırmaktan çekinmeli, isteyebileceği şeyleri çok gözüne sokmamalısınız.

Yalan söyleme eğilimi düşük olan ve doğrucu bir kişilik sahibi olan akrep kadınları, bu özellikleri sebebiyle nezaketten de biraz uzak olabilirler. Bilhassa bazı şeylerin söylenmeyeceği ortamlarda direkt olarak kafalarındakini belirtmeleri, çeşitli sorunlara sebep olabilir.

Kendisi ne kadar doğrucuysa karşısındaki kişiden de aynı doğruculuğu beklediklerinden dolayı, şüpheci bir yaklaşım içerisinde olmaya gayret gösterirler. Zor güvenmeleri ve yalan söylediğiniz imalarının da sebebi bundandır. Dolayısıyla ona kendinize dair güven vermek için her zaman doğru söylemekten yana olmalı, yalan söyleyecekseniz bile bunu çok iyi bir şekilde açık vermeden yapmalısınız.

Kinci olmaları sebebiyle ona yapılan yanlışları affetseler bile unutmayacaklardır. Bu yönleri her ne kadar iyilikleri de unutmamalarını sağlasa da, bir süre sonra yanlışlarınızın yüzünüze vurulması sizin hoşunuza gitmeyebilir. Fakat vefalı ve iyi bir hayat arkadaşı arayanlar akrepte aradıklarını bulacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.