2018 Flormar Black Friday İndirimi

2018 FLORMAR BLACK FRIDAY İNDİRİMİ

Amerika Birleşik Devletleri’nde başlayan ve tüm dünyaya yayılan Black Friday indirimleri için geri sayım başladı. Markaların indirim kampanyalarıyla yılın en avantajlı fiyatlarını sunduğu Black Friday, tüketiciler tarafından büyük heyecanla bekleniyor.

Black Friday Nedir?

Black Friday, Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma gününe verilen isim. Büyük alışveriş kampanyalarının düzenlendiği bu günün Black Friday ismiyle anılmasının nedeni 1961 yılında Philadelphia’da yaşanan büyük alışveriş çılgınlığı… Arabaların kalabalıktan dolayı otoyolda ilerleyemediği, mağazalarda ve marketlerde insanların birbirini ezdiği indirim gününü, yerel bir gazete Black Friday başlığıyla manşete taşıdıktan sonra bu isim gelenekselleşti. Black Friday, bugün tüm dünyada yaygın hale geldi. Markalar her yıl büyük indirimler ve kampanyalar sunuyor, tüketiciler de avantajlı fiyatların tadını çıkararak doyasıya alışveriş yapıyor. Elbette teknoloji çağında, indirimler sadece fiziki mağazalarda değil elektronik ortamlarda da eş zamanlı olarak gerçekleşiyor. Anında sipariş verilebilen online mağazalarda ürünler hızla tükeniyor.

Black Friday bu yıl 23 Kasım Cuma gününe denk geliyor. Markalar genellikle gece yarısında başlattıkları kampanyaları 24 saatle kısıtlıyor. Flormar ise bu eşsiz fırsatları erken başlatıyor ve geç sonlandırıyor. Özel kampanyalar, kaçırılmayacak fırsatlar ve büyük indirimler, Flormar’da Şanslı Cuma adıyla anılıyor. Şanslı Cuma ‘ndirimleri bu yıl 19-26 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Flormar’ın cilt bakımı ürünleri, makyaj malzemeleri ve aksesuarlarında %40’a varan indirimler bir hafta boyunca seni bekliyor!

Flormar’da Şanslı Cuma İndirimleri 

Dünya kadınlarının renkli güzellik markası Flormar, 1970 yılından bu yana edindiği tecrübe ile geliştirdiği ürünleri, 7 kıtada, 100’den fazla ülkede, 450 yurt dışı, 250 yurt içi mağazasında ve online alışveriş sitesinde kullanıcılarla buluşturuyor. 2000’i aşkın ürün çeşidi ile kozmetik alanında her ihtiyaca cevap veren Flormar, kişisel bakım ürünleriyle de kadınların ihtiyaçlarını karşılıyor. Şanslı Cuma kampanyasıyla makyaj malzemesi, cilt bakımı ürünleri, el ve ayak bakımı ürünleri, parfüm ve makyaj aksesuarlarını %40’a varan indirimlerle almak mümkün. Cilt temizleyicilerden toniklere, nemlendiricilerden maskelere, fondötenden ruja çok sayıda ürünü avantajlı fiyatlarla satın alma fırsatını bulacağın Şanslı Cuma indirimleri için alışveriş listeni hemen hazırla!

İster Kendine, İster Hediye 

Yılın çılgın indirim gününde, Flormar’ın yüz güldüren fiyatlarıyla sen de güzelliğini taçlandırabilirsin. Yeni yıl yaklaşırken Flormar 2018 Black Friday indirimi ile hem kendini hem de sevdiklerini mutlu edebilirsin. Kendi ihtiyaçlarını özel fırsatlardan yararlanarak tamamlayacağın Şanslı Cuma’da, sevdiklerine de özel hediyeler seçebilirsin. Yaklaşan doğum günleri için parfüm, yılbaşı için makyaj paleti alarak bütçeni sarsmadan sevdiklerini mutlu edebilirsin. Küçük sürprizlerin büyük mutluluklar yarattığını bilenler için çeşit çeşit hediye seçenekleri de Flormar Şanslı Cuma kapsamında seni bekliyor. En sevdiğin ürünleri stoklarken yeni koleksiyonlara da göz atmayı unutma!

Hem Web’de Hem Mobilde

Flormar’ın Şanslı Cuma’sı hem web’de hem de mobilde kazandırıyor. Telefon ve tabletine indireceğin Flormar mobil uygulaması üzerinden de indirimleri takip edebilir, sipariş verebilirsin. Güzelliğe ve bakıma ulaşmanın en kolay yolunu sunan uygulamalarda, şimdiden indirim bildirimlerini açarak, indirim başladığı an haberdar olabilirsin. Flormar ürünlerinin bir dokunuş uzağında olduğu, mobile özel geniş filtreleme seçenekleri ile aradığın ürünü kolaylıkla bulacağın alışveriş deneyimiyle Şanslı Cuma’nın fırsatlarını cebinde hissedebilirsin.

Sen de Şanslı Cuma’ya özel avantajlarla sepetini doldurmak istiyorsan %40’a varan indirim parmaklarının ucunda! 19-26 Kasım arasında Flormar.com.tr’ye ya da Flormar mobil uygulamasına göz at, ürünlerini seç, anında sipariş ver! Özel indirimleri kaçırma, fırsatları yakala, güzelliğini taçlandıracak makyaj ve cilt bakım ürünlerini inanılmaz fiyatlarla topla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.