Yılbaşında Eşime Ne Alabilirim

YILBAŞINDA EŞİME VEYA ERKEK ARKADAŞIMA NE ALABİLİRİM

Yayın Tarihi13 Aralık 2012 | EVLİLİK

Yılbaşı herkesin sevdikleriyle eğlenceli bir vakit geçirebilmesi için en iyi fırsatlardan bir tanesi ve bu sevdiklerimizi ufak da olsa sürpriz ve hediyelerle mutlu etmeye çalışmak ise yılbaşı gelenekleri arasında yer alıyor. Özellikle eşlerin bu tip özel günlerde birbirlerini düşünmelerinin evliliklerini kuvvetlendirici ve aile bağlarını güçlendirici bir etkiye sahip olduğu ise biliniyor.

İşte yeni yıla girerken eşinize alabileceğiniz hediyelerden bir kaç tanesi:

Giyim & Kuşam

Erkeklerin hem günlük hayatta hem de iş hayatında gömleklerle kadınlara göre daha haşır neşir oldukları bir gerçek. Hayatlarının bu kadar içerisinde olan bir tekstil ürünü olan gömleklerin doğru seçilmesi durumunda onların gününü güzelleştirdiğini unutmamak gerekli. Zira kadınlar kadar giyime önem vermedikleri düşünülse de erkekler de güzel giyinmekten ve hoşlarına giden tipte kıyafetlerden hoşlanıyorlar.

Bu nedenle eşinizin ihtiyacına göre spor ve genç gösteren bir gömlek, yahut iş toplantılarında duruşunu sergilemesine yardımcı olacak formal bir gömlek tercih etmeniz onun için en iyi hediyelerden birisi olabilir. Kimileri gömleğin biraz fazla klişe hediyeler arasında yer aldığını iddia etse de eşinizin bir ömür giymeyebileceği bir kıyafeti hediye etmektense giyeceğinden emin olabildiğiniz bir gömleği hediye etmek çok daha mantıklı.

Aksesuar

Erkeklere alınabilecek en iyi aksesuar yılbaşı hediyeleri arasında cüzdan ve kol düğmeleri yer alıyor. Özellikle sürekli pantolon cebinde taşınan cüzdanların kısa sürede yıprandığı ve erkeklerin çanta taşımadıkları için cüzdanlarına değer verdikleri göz önüne alınırsa, kaliteli ve kullanışlı bir cüzdan eşinizin hoşuna gidecektir.

Kozmetik

Kozmetik denilince aklınıza tabii ki makyaj malzemeleri değil öncelikle parfüm gelmeli. Pek çok parfüm markasının her erkeğe uygun parfümler ürettiği ve eşinizin de bunlardan en az bir tanesini sevdiğini biliyorsanız onun için en uygun seçimi bulabilirsiniz.

Elektronik

Akıllı telefonlar, tabletler, elektronik oyuncaklar ve teknolojiye dair her şey genellikle erkeklerin ilgi alanları arasına giriyor. Uzaktan kumandalı bir arabanın otuzlarını geçmiş bir erkekte bile heyecan yaratabildiğine dair örnekler olduğu için onun sevdiği teknolojik cihazları hediye edebilirsiniz.

İlgi Alanlarına Göre

Spor, koleksiyonculuk, otomobiller, uçaklar ve akla hayale gelmeyecek onlarca şey kocanızın hobileri arasında yer alabilir. Onun hobilerine yönelik olarak alabileceğiniz çeşitli maketler, malzemeler, kitaplar, filmler ve aklınıza gelebilecek her şey hediye edilmek için sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>